Вконтакте посилатиме повідомлення на на e-mail

— 25 липня 2011, 13:25

Найближчим часом новинка стане доступною для всіх користувачів, повідомляє Watcher з посиланням на прес-службу Вконтакте.

Надсилати листи на електронну пошту друзів можна буде безпосередньо з інтерфейсу сайту, в т.ч. з групових діалогів Вконтакте. Після переходу соцмережі на міжнародний домен vk.com користувачі зможуть не лише надсилати електронні листи, а й отримувати їх, оскільки стануть власниками адрес типу [email protected].

Як не дивно, аналогічна опція існує і у Facebook - електронні скриньки у форматі [email protected] користувачі отримали ще в листопаді 2010 року. На домені fb.com, який Facebook придбав за $8,5 млн, розміщено корпоративну пошту працівників соцмережі.

У Вконтакті повідомляють, що насамперед відмовились від ідеї прив'язувати електронну скриньку до екаунтів. Потім користувачі соціалки отримали можливість надсилати один одному файли та документи.

На думку Владислава Циплухіна, голови прес-служби сайту, поштовий сервіс Вконтакте в найближчому майбутньому "дозволить відмовитися від традиційної електронної пошти і ліквідує її як явище".

Реклама:

Головне сьогодні