Від повеней в Мексиці постраждало близько 90 людей

— 17 жовтня 2011, 10:32

Шість з 10 великих річок штату Табаско, розташованого на південному сході Мексики, вийшли з берегів через безперервні сильні дощі, постраждали десятки тисяч жителів, пише ТСН із посиланням на місцеві ЗМІ.

За перші 15 днів жовтня в Табаско випала тримісячна норма опадів, повідомили в національній комісії з водних ресурсів Мексики.

Рівень води піднявся на 200 міліметрів, у результаті чого були затоплені дев'ять районів штату. За оцінками рятувальників, кількість постраждалих від розливу річок становить до 90 тисяч осіб. Інформація про загиблих або зниклих без вісті поки не надходила.

Уряд штату вже дав вказівку рятувальним службам вжити заходів щодо запобігання наслідків стихії. При цьому губернатор штату Табаско Андрес Граніер Мело заявив, що надана федеральним урядом Мексики допомога недостатня. За його словами, її вистачить лише для 20 тисяч чоловік, в той час як постраждалих в рази більше.

Мексиканський штат Табаско раніше вже страждав від повеней, найсильніший з яких було викликано дощами восени 2007 року. Тоді водою було залито майже 90% території штату, а число потерпілих досягло 1 мільйона чоловік.

ВІДЕО ДНЯ

В останній тиждень природна стихія обрушилася на Мексику відразу з двох сторін: з тихоокеанського узбережжя, звідки на її штати обрушився ураган "Джові", і з боку Мексиканської затоки, де вирують тропічні шторми.

"Джові", що досяг узбережжя Мексики в минулий вівторок, незважаючи на своє послаблення до рівня тропічного шторму, заподіяв серйозної шкоди штатам Коліма і Халіско. Влада офіційно підтвердили загибель вісьмох людей, шестеро вважаються зниклими без вісті, зруйновано портова і дорожня інфраструктура, житлові будинки та підприємства, знищені сільськогосподарські посіви.

Реклама:

Головне сьогодні