ООН призначила 7-мільярдним землянином філіппінку

— 31 жовтня 2011, 13:16

Народжена близько опівночі в неділю, вона стала однією з кількох малят, які символізуватимуть визначну віху в житті людства.

Про це пише The Guardian.

Даніку, яка з'явилася на світ із вагою 2,5 кілограмів, уже встигла попозувати фотографам, вбрана в кумедний червоний капелюшок.

"Вона така прекрасна… Я не можу повірити, що вона – семимільярдна (людина) в світі", - говорить мати новонародженої, Камілл.

Даніка, чиє ім'я означає "ранкова зірка", стала другим дитям для своїх тата й мами. Родина вже одержала привітання та невеличкий торт від представників ООН.

Крім того, Даніка отримала стипендію для своєї майбутньої освіти, а її батьки – певну суму на відкриття власної крамниці.

До слова, на те, що ООН геть про них забула, скаржаться попередні "діти-символи", 12-річний мешканець Боснії Аднан Невіч, який став 6-мільярдним землянином та Матей Гашпар із Хорватії, визнаний 5-мільярдним малюком планети.

"Ми вбачали в Кофі Аннені (7-му генсеку ООН) практично хрещеного батька для нього", - говорить батько Аднана.

"Він тримав мене на руках, коли мені було два дні, але відтоді ми нічого від них не чули", - стверджує сам хлопець.

[L]Нагадаємо, сертифікат 7-мільйярдного мешканця Землі в понеділок вручили матері новонародженого хлопчика з Петропавловську-Камчатському. Іще батькам пообіцяли дати квартиру в новобудові.

Реклама:

Головне сьогодні