Чоловіки думають про секс 19 разів на день – вчені

— 30 листопада 2011, 12:48

Дівчата ж, що узяли участь в експерименті, нарахували в себе близько 10 думок про секс на день.

Результати дослідження опублікував журнал Journal of Sex Research, пише The Daily Mail.

Водночас учені з Державного університету Огайо виявили, чоловіки значно частіше за жінок думають про їжу, сон та інші фізичні потреби. Протягом дня в учасників дослідження 18 разів майнула думка про те, щоб попоїсти, про сон чи відпочинок вони в середньому згадали 11 разів. У жінок же ці цифри склали, відповідно, 15 та 8,5.

У дослідженні взяли участь студенти віком від 18 до 25 років, 163 дівчини та 120 хлопців. Більшість із них визначили себе як гетеросексуалів.

Кожному з них науковці дали якусь одну тему – секс, їжа чи сон – та вручили спеціальний "лічильник" для підрахунку думок.

ВІДЕО ДНЯ

Власне, запитання про їжу та сон призначалися для "маскування" справжньої мети дослідження – виявити, як часто люди думають про секс. Проте одержані результати дали вченим цікаву інформацію про те, наскільки по-різному думають чоловіки та жінки.

Що ж до кількості еротичних спогадів та думок на день, респонденти-чоловіки назвали дослідникам цифри від 1 до 388, а жінки – від 1 до 140.

"Для жінок діапазон виявився ширшим, ніж багато хто очікував. Не було таких жінок, які б повідомили про нуль думок (про секс) протягом для. Отже, жінки також думають про сексуальне", - каже професор психології Террі Фішер.

Є дуже важливим виправити сталий міф щодо того, що чоловіки постійно думають про секс, говорить вона.

Досить поширеним є твердження, що за 16 годин неспання в представникам сильної статі секс спадає на думку 8 тисяч разів, тобто кожні 7 секунд.

Зустрічаючись із такою хибною статистикою, хлопець може думати, що з ним щось негаразд, бо в нього не виникає так багато думок про секс.

Жінка ж, у свою чергу, може злякатися, що думає про секс забагато. Зосереджена на тому враженні, яке вона справляє, вона намагатиметься озвучувати менше своїх сексуальних думок, адже думати про секс – це не те, чого традиційно від неї чекають, говорить психолог.

Реклама:

Головне сьогодні