Ще один iPhone ледь не спалив свого власника

— 1 грудня 2011, 12:08

Цього разу апарат ледь не спалив свою власницю, повідомляють Вести.ru.

За словами Айла Мота, вночі вона спала лише у 15-ти сантиметрах від смартфону, що якраз заряджався, коли від нього пішов дим та полетіли іскри.

"У цей момент я відключила електроживлення, щоб витягнути телефон з розетки. Незабаром після цього я відкрила вікно і включила вентилятор, але дим вивітрився тільки до ранку вівторка. Я не постраждала, хоча пристрій знаходився всього в 15 сантиметрах від моїх очей ", - повідомила Айла. Інцидент стався 22 листопада.

За її словами, тепер вона не знає, що робити зі згорілим iPhone - гарантія на нього не поширюється, оскільки він був куплений у Франції.

Зазначимо, що в Бразилії, де діють особливі гарантійні умови для продуктів Apple, 8-гігабайтна версія iPhone 4 є однією з найдорожчих в світі - 900 доларів без тарифного плану.

ВІДЕО ДНЯ

Схожий інцидент стався на цьому тижні в літаку, що прямував з Лісмора в Сідней - iPhone раптово загорівся відразу після посадки. В результаті інциденту ніхто з пасажирів або членів екіпажу не постраждав. Розслідуванням події зараз займаються австралійська влада.

Реклама:

Головне сьогодні