Фотопроект: де сплять діти

— 10 грудня 2011, 10:44

12-річний Ламін з Сенегалу

Ламін живе при школі для хлопчиків, в якій вивчають Коран. Він ділить кімнату з декількома іншими учнями. Ліжка в цьому гуртожитку найпростіші, у деяких замість ніжок підкладено цеглу.

О шостій годині щоранку хлопчики починають роботу на шкільній фермі, де вони навчаються копати, вирощувати кукурудзу і орати поле плугом за допомогою віслюків. У другій половині дня вони вивчають Коран. У вільний час Ламін любить грати у футбол зі своїми друзями.

9-річний Цвіка з Ізраїлю

Цвіка живе в багатоповерховому будинку в Бейтар-Ілліт, ізраїльському поселенні на Західному березі. Це поселення - будинок 36 000 ортодоксальних євреїв. Телевізори та газети тут заборонені.

В середньому у кожній сім'ї по дев'ять дітей, але у Цвікі тільки одна сестра і два брати, з якими він ділить спальню. До школи хлопчика відвозять на машині, хоча вона в двох хвилинах їзди від будинку. Спорт заборонений навчальною програмою. Кожен день Цвіка ходить в бібліотеку і читає релігійну літературу. Його улюблена їжа - шніцель і картопля. Він хоче стати рабином.

9-річний Джеймі з Нью-Йорка

Хлопчик живе з батьками та молодшими братом і сестрою в пентхаусі на 5-й Авеню. Його родина має ще розкішний будинок у Хемптоні на Лонг-Айленді. Джеймі ходить в престижну школу, куди досить складно вступити, незважаючи на високу вартість навчання.

Хлопчик добре вчиться. У нього мало вільного часу, тому що доводиться багато займатися, але у вільний час він займається дзюдо і ходить на плавання. Йому дуже подобається вивчати фінанси. Коли виросте, він хотів би стати юристом, як його батько.

8-річна Акахксет з Бразилії

Ця дівчинка - з індіанського племені крах, що живе в районі басейну річки Амазонки. Сьогодні в племені залишилося всього 1,9 тисяч осіб. Індійці племені Крах вірять, що світ створили Сонце і Місяць.

У цього племені, що живе в гармонії з природою, існують безліч стародавніх ритуалів (червоні смужки на тілі дівчинки були нанесені під час одного з таких ритуалів). Плем'я живе землеробством і полюванням. Частину провізії купують власним коштом. Гроші отримані від туристів і фотографів, які приїжджають в їх поселення. Плем'я навіть має автомобіль, яким користуються по черзі.

7-річна Індіра з Катманду, Непал

Індіра живе з батьками, братом і сестрою. У їхньому будинку тільки одна кімната з одним ліжком і єдиним матрацом. Діти сплять на матраці на підлозі. Сім'я дуже бідна - працювати повинен кожен.

З трьох років Індіра працює на місцевих гранітних кар'єрах разом з іншими 150 дітьми. Індіра працює шість годин на день, потім - допомагає матері з роботою по будинку. Також вона ходить в школу - до неї від дому 30 хвилин. Її улюблена їжа - локшина. Індіра мріє стати танцівницею.

4-річна Кая з Токіо

Кая живе з батьками в маленькій токійській квартирі. Спальня дівчинки від підлоги до стелі заставлена ​​ляльками та одягом. Весь одяг Каї - 30 суконь і пальт, 30 пар взуття та численні перуки - робить її мама. Але коли Кая йде в школу - їй доводиться носити шкільну форму.

Улюблені продукти дівчинки - м'ясо, картопля, полуниця і персики. Коли виросте, Кая хоче малювати мультфільми.

10-річна Духа з Хеврона

Духа живе з батьками і одинадцятьма братами і сестрами в таборі палестинських біженців у Хевроні. Вона ділить спальню з п'ятьма сестрами. Духа ходить в школу в 10 хвилинах від "дому", і мріє стати дитячим лікарем.

Її брат Мухаммед вбив себе і 23-х мирних жителів в результаті теракту проти ізраїльтян в 1996 році. Після цього ізраїльські військові зруйнували будинок сім'ї. На стіні біля Духи - малюнок Мухаммеда.

4-річна Жасмин (Джазз) зі штату Кентуккі

Джаззі живе у великому будинку з батьками і трьома братами. Будинок дівчинки знаходиться в сільській місцевості, оточений сільськогосподарськими угіддями. У спальні Жасмин повно корон і стрічок, які вона виграла на конкурсах краси. Вона брала участь більш ніж в 100 конкурсах. Коли виросте, Джазз мріє стати рок-зіркою.

Безіменний румунський хлопчик-іммігрант

Будинком для цього 4-річного хлопчика і його сім'ї став матрац в полі на околицях Риму. Щоб купити квитки на автобус до Італії з Румунії його сім'ї довелося жебракувати. Прибувши до Риму, вони розбили табір на приватній території, і зовсім скоро поліція викинула їх звідти.

У цих людей немає документів, тому вони не можуть отримати легальну роботу. Батьки хлопчика миють скла автомобілів на світлофорах. Ніхто з родини ніколи не ходив до школи.

9-річний Донг з провінції Юньнань на південному заході Китаю

Донг живе в с батьками, сестрою і дідусем. Він спить в одній кімнаті з сестрою і батьками. У родини є клаптик землі, на якій вони вирощують рис і цукровий очерет. Школа Донга знаходиться в 20 хвилинах від дому. Він любить писати і співати. Ввечері Донг зазвичай витрачає одну годину на домашні завдання, а ще одну проводить перед телевізором. Донг хотів би стати поліцейським.

8-річний Роасі з околиць Пном Пеня, Камбоджа

Його будинок розташований на величезному звалищі, де живуть і працюють п'ять тисяч осіб. Матрац, на якому спить хлопчик, зроблений зі старих шин. Щоранку о шостій ранку Роасі і сотні інших дітей приймають душ у місцевому благодійному центрі перед тим, як почати роботу по збору банок і пластикових пляшок, які потім підуть на переробку. Роасі часто їсть тільки один раз на день.

11-річна Таїс з Ріо-де-Жанейро

Таїс живе з батьками і сестрою на третьому поверсі багатоквартирного будинку в Ріо. Спальню вона ділить з сестрою. Вони живуть у відомому злочинністю та наркотиками районі - Cidade de Deus, "Місто Бога", ситуація в якому трохи покращилася після виходу однойменного фільму. Таїс любить поп-співака Філіпа Ділона. Вона хотіла б бути моделлю.

15-річна Нанті з Кенії

Нант - з племені ренділле, що проживає в північній частині країни. У неї є два брати і дві сестри. Її будинок - курінь із пластику й соломи. В центрі житла горить багаття, біля якого спить родина.

Обов'язки Нанті - стежити за козами, рубати дрова і носити воду. Протягом декількох років дівчинка ходила у сільську школу, але вирішила не продовжувати. Нанті мріє вийти заміж за воїна. Зараз у неї є хлопець, але для жінки з племені ренділле нормально до шлюбу зустрічатися з кількома чоловіками. Однак перед шлюбом згідно з місцевими традиціями кожній жінці племені роблять обрізання.

11-річний Джої з Кентуккі

Джої живе з батьками і старшою сестрою. Він постійно ходить з батьком на полювання. Першого оленя Джої убив у сім років. Він любить бути на природі і сподівається продовжувати полювати і коли виросте. Джої ходить в школу і любить дивитися телевізор в компанії свого вихованця - ящірки Лілі.

За матеріалами bigpicture.ru

Реклама:

Головне сьогодні