В Черкасах рятуватимуть за гроші

— 13 червня 2012, 11:19

Про це повідомив директор комунального підприємства "Черкаська міська аварійно-рятувальна служба" Віктор Шевченко, якого цитує Інтерфакс.

За його словами, виконавчий комітет Черкаської міської ради вже затвердив тарифікацію із надання платних послуг. Мова йде поки тільки про присутність моторних човнів на приватних пляжах, яке будуть оплачувати власники пляжів.

"А що стосується штрафів і надання платної допомоги, якщо нам доведеться виходити на Дніпро і когось рятувати не в зоні, встановленої нашими буями, то ми будемо прораховувати, скільки це буде коштувати. Кожен такий випадок треба розглядати індивідуально. Адже на вартість порятунку впливають різні чинники", - розповів Шевченко.

Зокрема, він зазначив, що на вартість вплине, скільки часу і бензину витратили рятувальники, поки доправили на берег потерпілого.
"Це може бути 300 гривень, а може бути і 1300 гривень. Що ж стосується людей, які потраплять у біду на пляжі, то ми зобов'язані їм допомагати безкоштовно. Якщо ж хтось запливає за буйки, то відразу рятувальний пост попереджає, що тут не можна плавати, і потрібно повернутися в зону, де можна купатися. Звичайно, якщо людина свідомо порушує правила поведінки на воді, запливає на матраці куди не слід, то це вже інша справа. Оплату за порятунок ми будемо стягувати тільки зі злісних порушників", - підсумував директор КП.

Як повідомлялося, в Черкасах платні послуги рятувальників ввели в кінці минулої осені. Тоді за порятунок любителів зимового рибальства вимагали від 500 до 1000 гривень, а за витяг авто, яке провалилося під лід, - до 10 тис грн.

ВІДЕО ДНЯ

Разом з тим міський голова Черкас Сергій Одарич нещодавно заявив, що "черкащани повинні знати, що тонути в Черкасах - дорого".
"В Італії можна купатися тільки до 20 годин. Якщо пішов о 20.30 - заплатиш як мінімум 400 євро штрафу. А у нас заходять п'яні в воду", - сказав мер.

Саме він дав доручення департаменту житлово-комунального комплексу розрахувати відповідні тарифи на порятунок людей, які порушують правила перебування у воді.

Реклама:

Головне сьогодні