Мешканка Підмосков’я викинула з 15-го поверху двох малих синів

— 27 червня 2012, 09:41

Про це повідомляють Life News.

"Мене дружина розбудила. Каже "Там діти падають!" Вибігли, дивимось – двійко дітей лежать на асфальті коло під’їзду. Тут якраз мамаша ця несповна розуму виходила. Ми її питаємо: "Це ваші діти? " "Так, - каже, - це я їх викинула". Без жодних емоцій. Мовляв, давно пора було це зробити", - розповів один із сусідів.

"Вона казала, що нікому не потрібна, а діти – це маленькі янголятка, які полетіли не небо", - сказала консьєржка.

Очевидці пригадали, викинувши спершу меншого, а тоді старшого хлопчика, жінка хотіла й собі стрибнути, але її зупинили крики людей.

Братики померли від травм іще до приїзду швидкої

Як розповів правоохоронцям чоловік Галини, вона тримала в страху всю родину та застосовувала силу до нього. Сергій Рябков засвідчив, дружина мала пристрасть до алкоголю та цигарок, а в 2010-му, після чергового замаху з її боку, він навіть звертався до поліції. Чоловік шкодує, що тоді Галину не відправили на примусову експертизу.

ВІДЕО ДНЯ

Незадовго до трагедії Рябков вирішив нарешті розлучитися з жінкою після 8 років шлюбу та лишити дітей собі. Того фатального дня тата не було поряд із Вовою та Родіоном, він поїхав у відпустку до рідного Волгограду, а синів Галина з ним не пустила.

"Ми завжди проводили відпустку разом із дітьми, і цього разу я їх хотів узяти з собою, але Галя навідріз відмовилася, пославшись на те, що старший Вова не оформлений до школи, й це потрібно зробити негайно. Я погодився та поїхав 9-го червня. Відтоді зідзвонювалися кілька разів, але в останній тиждень я взагалі не розмовляв із Галиною", - розповів Сергій, який зустрівся з дружиною вже в поліційному відділку.

Він зізнався, що шокований жінчиною жорстокістю по відношенню до дітей, і не має чого їй сказати.

Наразі жінка перебуває під арештом, на неї чекає психіатрична експертиза. Попереднє припущення психіатрів – Галина убила дітей, перебуваючи в глибокій депресії. Поліція має відео з камер спостереження, на яких є останні хвилини життя хлопчаків, а також сама Галина, яка виходить із під’їзду глянути на тіла та говорить із сусідами.

Реклама:

Головне сьогодні