Училище зв’язку третій місяць сидить без світла через Табачника

— 7 вересня 2012, 15:42

Про це "Українській правді. Київ" повідомили студенти, які не можуть працювати ні за комп'ютером, ні в майстернях.

У "Київенерго" у відповідь на запит відзначили, що світло відрізали ще 4 липня через борги.

"Станом на 4 липня борг вказаного училища за електроенергію сягнув 75,5 тисяч гривень. "Київенерго" завчасно і в установленому законом порядку попередило керівництво училища про необхідність оплати боргу та можливе припинення енергопостачання у випадку несплати", йдеться у відповіді на запит.

"Оскільки керівництво навчального закладу не вжило жодних заходів для погашення боргу, а законодавство забороняє постачати електроенергію безкоштовно, енергопостачання приміщення училища було припинено 4 липня. Після відключення і дотепер заклад не звертався до Компанії щодо складання і погодження графіка погашення заборгованості", - додали у "Київенерго".

У компанії відзначили, що станом на 7 вересня, борг училища за електроенергію становить 40,5 тисячі гривень.

ВІДЕО ДНЯ

"Відновлення енергопостачання закладу можливе після погашення боргу", - підсумували у "Київенерго".

Натомість в самому училищі кажуть, що винні не вони. Мовляв, заклад – державний, фінансується напряму Міністерством освіти, а там грошей не виділили.

"Ми фінансуємося напряму міні стервом освіти. Міносвіти нас не профінансували. Тепер ми маємо проблеми. Ми не можемо вести нормальний навчальний процес", - сказав директор закладу Валентин Чагін.

Він додав, що училище самостійно, як може, намагається вирішити ситуацію:

"У нас є діловоди, які мають працювати з комп’ютером, - ми їх будемо переводити з Бастіонної на Бубнова. У нас також проблеми з водою. У гуртожитках на Стельмаха, 5 води немає. Ми днями купили два бойлери і вночі на 6 вересня підключили їх, щоб наші діти могли помитися", - сказав Чагін.

"Але це не єдина проблема – через відсутність світла у корпусі ми не можемо харчувати дітей-сиріт та дітей обмеженими можливостями, які мають це харчування отримувати. У міністерстві про цю ситуацію знають. Було навіть доручення президента вирішити цю проблему. Але поки нічого не вирішилося. Станом на 7 вересня грошей на рахунках нема. Світла теж нема", - сказав він.

Директор відзначив, що заклад має борги не лише за світло, а й за опалення і за воду.

За словами бухгалтера училища, борг за теплопостачання становить 1 мільйон 409 тисяч гривень, за воду – 68 тисяч гривень і за світло – 101 тисячу гривень.

"Українська правда. Київ" звернулася до прем’єра Миколи Азарова з проханням прокоментувати, як сталося, що державний заклад освіти залишився без світла.

Українська правда. Київ

Реклама:

Головне сьогодні