Кількість безробітних у світі стрімко зростає - ООН

— 22 січня 2013, 08:01

Про це йдеться в доповіді Міжнародної організації праці (МОП) (створеній при ООН), яку цитує Бі-бі-сі.

Організація попереджає, що ці показники будуть рости. Так, за прогнозами, в 2013 році без роботи виявляться ще більше п'яти мільйонів осіб, а в 2014-му - три мільйони.

За даними авторів доповіді, найбільш вразливою частиною населення виявилися молоді люди молодше 24 років - 13% з них не можуть знайти роботу.

В основному це стосується країн, що розвиваються, але і в країнах з сильними економіками також спостерігається помітне зростання безробіття на тлі загальної фінансової кризи, стверджує ООН.

У доповіді під назвою "Глобальні перспективи зайнятості 2013" йдеться, що в минулому році без роботи сиділи 6% усього працездатного населення Землі.

ВІДЕО ДНЯ

При цьому третина всіх безробітних в Європі нічим не зайнята вже більше року.

Дослідження також показали, що впродовж певного часу, багато хто відмовляється від спроб знайти роботу: у 2012 році 39 мільйонів осіб забрали свої анкети з бірж з працевлаштування.

Автори доповіді закликають виділяти додаткові кошти на проведення різних тренінгів для молоді.

За даними МОП, у країнах, де добре поставлено навчання технічних професій, рівень безробіття серед молоді значно нижчий. До таких країн належать Німеччина, Австрія і Швейцарія.

Реклама:

Головне сьогодні