Київських водіїв лякають бульдозерами. Фото

— 6 лютого 2013, 12:52

Як повідомляють Коментарі, на вул. Червоноармійська, 102 ділянку території із зібраним снігом обнесли червоною стрічкою і повісили оголошення такого змісту: "Машини не ставити! Прибирання снігу бульдозером! 05-06-07.02.2013. Міська влада не несе відповідальності у разі пошкодження транспортних засобів якщо ті заважають роботі комунальних служб" (пунктуація збережена. - Ред.).

"Цілком можливо, що міська влада і не несе відповідальності за можливі пошкодження автомобілів, що стоять на тротуарі, але вже точно відповідальність несе власник бульдозера, що є джерелом підвищеної небезпеки", - прокоментував неоднозначне оголошення міської влади юрист Клим Братковський.

За його словами, це прибирання не пов’язане з крайньою необхідністю.

"Але, якщо б це прибирання снігу й було пов’язане з усуненням небезпеки, що загрожує цивільним правам або інтересам фізичної або юридичної особи, то і в цьому випадку відшкодування шкоди покладається на особу, яка завдала шкоди, - підкреслив Братковський. - І тільки з урахуванням всіх обставин справи суд може перекласти обов’язок з відшкодування збитку на особу, в інтересах якої були вчинені дії на усунення небезпеки, тобто на самого автовласника".

В цьому випадку, вважає юрист, це лише залякування автовласників, щоб вони звільнили тротуар для прибирання снігу і не більше того.

Реклама:

Головне сьогодні