Чоловік хоче прожити у клітці з левами цілий рік

— 13 березня 2013, 12:49

Його мета: побудувати центр для хижаків, яким необхідний догляд, пише Сегодня.

Як розповідає Пилишенко, жити він буде з левами у вольєрі і дачному будиночку, де є камін, в якому він збирається готувати їжу.

"На добу левові потрібно від 5 до 10 кг м'яса в залежності від розміру тварини і пори року. Але пам'ятаючи, як минулого разу Катя мене об'їдала, буду ще готувати трохи про запас. Левиця тоді з задоволенням поїдала грибний суп і помідори з майонезом. Ще думаю придумати якесь шоу, щоб глядачам було цікаво спостерігати - експеримент буде транслюватися онлайн на нашому сайті (homezoo.com.ua)", - розповідає чоловік.

Цього разу чоловік хоче зібрати гроші на реабілітаційний центр для великих котячих.

У майбутньому Олександр планує утримувати до 25 котячих. Реабілітаційний центр також буде служити зоопарком.

Поки Пилишенко сам не знає, коли стартує його смілива акція: "Все залежить від меценатів, які захотіли б допомогти грошима. Ми плануємо зібрати 365 тис. грн за рік проживання з левами. Будемо раді будь-якій допомозі. Також хочу підгадати час, щоб Катя завагітніла і я так само, як в 2011-ому році, я прийняв у неї кошенят", - каже він.

Нагадаємо, в Олександра - це вже другий подібний досвід. У серпні 2011 року він встановив рекорд України, проживши 35 днів з левицею Катею і левом Самсоном. Причому під час експерименту Олександр прийняв у самки пологи - на світ з'явилося двоє кошенят, яких назвали Август і Августа.

Реклама:

Головне сьогодні