У знаменитого письменника Ієна Бенкса – рак в останній стадії

— 3 квітня 2013, 17:46

За словами 59-річного письменника, йому залишилося жити кілька місяців, пише Лента.ру з посиланням на британські ЗМІ та АФП.

Про діагноз Бенкс написав на своєму сайті, який на момент написання замітки виявився недоступний.

Письменник розповів, що відчув себе погано наприкінці січня 2013 року. Спочатку у нього діагностували жовтяницю, однак подальше обстеження виявило рак.

"Спочатку він вразив мій жовчний міхур, потім печінку і, можливо, підшлункову залозу", - цитує Бенкса газета The Guardian. За його словами, ракова пухлина оточена великими кровоносними судинами, тому хірурги не можуть її видалити.

Після того як письменник дізнався про свій діагноз, він одружився. Бенкс запитав у своєї коханої Адель, "чи не зробить вона йому честь стати його вдовою", повідомляє газета.

ВІДЕО ДНЯ

"Вибачте, але чорний гумор нам допомагає", - додав письменник. За його словами, зараз у нього медовий місяць, він разом з дружиною зустрічається з близькими людьми і відвідує важливі для нього місця.

За даними The Guardian, письменник також попросив своїх видавців випустити раніше терміну його останній роман "Каменоломня" ("The Quarry"), щоб він встиг побачити його на книжкових полицях.

Ієн Бенкс, народився в шотландському місті Данфермлін, став відомий після виходу в 1984 році роману "Осина фабрика".

Він також писав у жанрі наукової фантастики, створивши цикл книг про штучний розум.

Він є автором таких книг, як "Кроки по склу", "Міст", "Пісня каменю".

У 2008 році газета The Times включила його в список 50 найбільших британських письменників другої половини XX століття.

Реклама:

Головне сьогодні