В Лондоні закривають підрозділ з вивчення прибульців

— 25 червня 2013, 17:36

НЛО не існує, але якщо й існує, то Великобританія припинила їх шукати. Після 60 років безплідних розслідувань було вирішено закрити Ministry of Defense Ufo desk, спеціальний підрозділ міністерства оборони з вивчення НЛО, пише Inopressa із посиланням на La Repubblica.

Скасований підрозділ складався з двох осіб: молодшого офіцера і унтер-офіцера. Саме їм доводилося вивчати всі сигнали про марсіан, літаючі тарілки, різних прибульців, яких спостерігали піддані Її Величності.

Оскільки протягом більш ніж півстоліття так і не з'явилося достовірних даних ні про зелених чоловічків з антенами на голові, ні про позаземні цивілізації, іншими словами, ні про кого і ні про що, міністерство оборони вирішило доручити космічним інспекторам іншу, більш корисну роботу.

Розуміючи, що недостатньо закрити підрозділ, щоб переконати світ у тому, що НЛО не існує, міністерство оборони виступило із заявою:

"Ми не говоримо, що їх немає. Ми говоримо, що ми так і не виявили жодної ворожої присутності з інших планет. І навіть не ворожої. Іншими словами, очікування прибуття позаземних істот триває. Але вже без допомоги з боку Великобританії", - цитує видання міністерство.

Реклама:

Головне сьогодні