Dolce&Gabbana може бути ліквідовано

— 24 липня 2013, 13:27

Якщо вирок буде підтверджений, Дольче і Габбана, за їх власними словами, будуть змушені закрити свій бізнес, пише РИА Новости.

Суд Мілана в червні засудив Дольче і Габбана до року і восьми місяців в'язниці кожного за ухилення від сплати податків на суму близько мільярда євро. Крім того, дизайнери повинні виплатити податковим органам Італії штраф у розмірі 400 мільйонів євро.

За версією слідства, починаючи з 2004 року, коли в Люксембурзі було створено дві компанії Dolce & Gabbana Luxemburg sarl і Gado sarl, керівництво відомого будинку моди займалося фальсифікацією податкових документів.

"Ми знаємо, як робити одяг, ми хочемо створювати вбрання", - сказав Стефано Габбана. Однак, відповідаючи на запитання, що станеться, якщо багатомільйонний штраф буде підтверджений, напарник Стефано Доменіко Дольче сказав: "Ми зачинимося. Ми не зможемо це пережити. Це неможливо".

Нагадаємо, минулого тижня відомі дизайнери на три дні закривали свої бутики в Мілані "на знак обурення" на заяву міського радника Франка Д'Альфонсо, який сказав, що Дольче і Габбана не повинні показувати свою наступну колекцію на майданчиках Мілана на тижні моди, яка пройде у вересні, оскільки вони є особами, які ухиляються від сплати податків.

Пізніше радник вибачився і повідомив, що його заява не висловлює позицію адміністрації.

Реклама:

Головне сьогодні