9-річний хлопчик злітав до Лас-Вегасу без квитка і дорослих

— 7 жовтня 2013, 17:43

Він абсолютно спокійно перетнув контроль безпеки з іншими пасажирами та піднявся на борт літака. Служба транспортної безпеки намагається з'ясувати, як 9-ій дитині, що подорожувала сама, вдалося подолати декілька рівнів контролю безпеки аеропорту, повідомляє CNN.

На хлопчика звернули увагу уже у польоті з Міннеаполіса до Лас-Вегаса. Члени екіпажу зв'язалися із наземними службами Лас-Вегаса із повідомленням про підозрілу дитину на борту. Після приземлення літака, його направили до служби захисту дітей.

"На щастя, екіпаж вжив необхідних заходів для безпеки дитини, то ж історія має гарне закінчення", - повідомив представник аеропорту у Міннеаполісі Патрік Хоган.

Як стало відомо, кмітлива дитина явно готувалася до подорожі, адже побувала в аеропорту за день до втечі. Там хлопчик прогулявся приміщенням, а потім взяв чужу сумку із багажної стрічки. З нею він зайшов до кафе, де пообідав. Пізніше, він попросив офіціанта наглянути за сумкою, а сам нібито пішов до туалету. Звичайно ж він не повернувся, а багаж пізніше повернули законному власникові.

Наступного дня, він сів на потяг, що прямував в аеропорт і спокійнісінько дістався уже Лас-Вегаса.

ВІДЕО ДНЯ

Інцидент у Міннеаполісі - перший у своєму роді. Раніше, однак, повідомлялося про схожий випадок у 2007-ому році, коли 9-річний хлопчик здійснив переліт із Сіетла до Фенікса.

Реклама:

Головне сьогодні