Матусям після пологів пропонують освоїти нову професію

— 31 жовтня 2013, 13:50

З такою ініціативою виступило Мінсоцполітики, яке цитує Сегодня.

Як роз'яснили у прес-службі міністерства, на них планується поширити дію статті закону "Про зайнятість населення" (діє з 2013 року), який передбачає отримання безкоштовного ваучера на суму, еквівалентну 10-ти прожитковим мінімумам (11 470 грн.) для сплати за навчання новій професії.

Зараз таке право мають тільки особи старше 45 років зі стажем роботи не менше 15 років, які стоять на обліку в Центрі зайнятості.

Також у відомстві готові йти назустріч роботодавцям, які працевлаштовують мам після декрету, інвалідів або працівників без досвіду роботи (1-е робоче місце): вони пропонують таким компаніям або приватним підприємцям компенсувати 12 прожиткових мінімумів в рахунок виплаченої працівнику зарплати (на сьогодні - 13 760 грн.) за кожного, а за створення дистанційних умов роботи (на дому) поверне йому єдиний соцвнесок в пенсійний фонд за рік - 35% від мінзарплати, на сьогодні це 398 грн на місяць, тобто - 4776 грн.

Обговорюється також пропозиція про надання безробітним кредиту на 50 тис. грн у банку для відкриття справи, відсотки за яким сплатить держава.

ВІДЕО ДНЯ

"Поки готуємо законопроект про внесення змін, щось зміниться не раніше 2014 року", - сказав нам прес-секретар міністра Наталії Королевської Павло Кучер.

Реклама:

Головне сьогодні