Молодь використовує соціальні медіа, сподіваючись на стосунки - дослідження

— 15 листопада 2013, 11:16

Традиційно більшу увагу віртуальним знайомствам приділяє молодь, пише Мediasapiens.ua.

Сьогоднішню роль Facebook, Twitter чи Instagram у романтичних стосунках американців досліджує компанія Pew Research Center.

Так, виявилося, що 30% американців віком від 18 років використовують соціальні медіа для збору інформації про особу, з якою воліли би мати романтичні стосунки. Серед молоді (18-29 років) цей показник вище і становить 41%.

12% дорослого населення США заводять віртуальну дружбу чи відслідковують тих, що були рекомендовані їм знайомими як потенційна пара.

Крім того, 15% використовують соціальні медіа, щоб запросити візаві на побачення. Частіше цією опцією користуються чоловіки, аніж жінки - 19% проти 11%.

Соціальні мережі також стають місцем звітів успішних побачень, наприклад, фотографій чи окремих інтимних подробиць. Серед користувачів від 18 і старше таких - 17%. А у віковій групі 18-29 – це кожен третій, тобто 31%.

В опитуванні проведеному в квітні-травні 2013 року взяло участь 2 252 американців віком від 18 років. Цільовою групою для дослідників були самотні люди, які шукають пару або були у стосунках останні 10 років.

Реклама:

Головне сьогодні