В Естонії відкриється виставка про Голодомор в Україні

— 17 листопада 2013, 11:29

У Талліні в Музеї окупації з 19 листопада до 8 грудня триватиме виставка під назвою "Голодомор 1932-1933 років в Україні - геноцид українського народу", присвячена 80-й річниці трагедії.

Виставка організована Національним музеєм "Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні", Конгресом українців Естонії, Музеєм окупацій за підтримки посольства Естонії в Україні та посольства України в Естонії, повідомляє "Delfi".

Згідно з повідомленням, в Естонії вперше будуть представлені архівні матеріали, які підтверджують, що Голод 1932-1933 років був штучно створений сталінським режимом.

"Це копії документів радянських вищих партійних та державних органів, слідчих матеріалів, донесень спецслужб, фотографій. Відвідувачі зможуть ознайомитися з періодичними виданнями тих часів, переглянути фільми про трагічні події початку 30-их років в Україні", - повідомляють місцеві ЗМІ.

23-24 листопада пройдуть пам'ятні заходи в багатьох українських товариствах Естонії. Також в Українській церкві в Таллінні відбудеться панахида за жертвами Голодомору.

Як відомо, цьогоріч заходи з вшанування 80-ї річниці Голодомору в Україні відбуватимуться у 47 столицях світових держав.

Реклама:

Головне сьогодні