В Лондоні встановили ялинку, що живиться капустою. Фото

— 28 листопада 2013, 13:44

Це особлива розробка дитячого клубу науковців The Big Bang UK Young Scientists and Engineers Fair, що віднайшли нехарчове використання овочевої культури.

Як повідомляє Biggggidea.com, 1000 маленьких капустяних голівок відтепер підсвічують 100 вогників ялинки. Енергія кожної голівки виводиться на окремій панелі вгорі.

Батарея розділена на п'ять секцій по 200 капустин, до яких підведені мідні та цинкові електроди. Натуральної овочевої енергії у 63 вольти достатньо для живлення маленьких світлодіодних ліхтариків, що прикрашають дерево.

1000 качанчиків вистачить на місяць роботи вогників. Загалом батарея може працювати й на інших овочах і фруктах, але форма брюссельської капусти виявилась найзручнішою.

Новорічні прикраси на ялинці, що світяться завдяки овочевій батареї, показують правильні та ефективні підходи до навчання.

ВІДЕО ДНЯ

"Ми хочемо, щоби діти, вивчаючи точні і природничі науки, дивились на об'єкти дослідження під різними кутами і вигадували нові шляхи їх застосування. Наближаються свята, тож ні в кого не було настрою щось конспектувати, а от вигадати батарею – це інше діло", – розповідає Пол Джексон, засновник клубу.

Реклама:

Головне сьогодні