Найстаріша людина світу мешкає в Україні

— 19 грудня 2013, 15:44

Так стверджують творці Національного реєстру рекордів, яких цитує Інтерфакс.

"Після того, як помер 115-річний японець, вона стала найстаршою у світі. І якщо це вдасться довести Гіннессу, то до свого 117-річчя (14 лютого-авт.) Катерина Козак отримає світове визнання.

Тиск Катерини Іванівни складає 140 на 70, серцевий ритм відмінний, бачить без окулярів, чує без слухового апарату , і всього кілька років тому припинила працювати в городі", - зазначив у ході презентації книги рекордів експерт Національного реєстру рекордів Віталій Зорін.

Натомість, найсильніший хлопчик в Україні мешкає в Сумах. 8-річний Єгор Леоненко, який сам важить 39 кг, лежачи підняв штангу на 2 кг важче себе під час обласних змагань з пауерліфтингу .

А другокласник однієї з київських шкіл, 7-річний Андрій Косташ зробив поспіль 4 тис. віджимань протягом 2 годин 29 хвилин 19 секунд.

Стосуються українські рекорди не тільки людей. Так , у Київському зоопарку живе гіпопотам, який претендує на звання найстарішого в світі. Бегемотиха Бреста була занесена в книгу у віці 54 року 10 місяців і 3 дні. Народилася вона 15 грудня 1958 в Ленінградському зоопарку. У 1973 році, в 15 -річному віці, переїхала на ПМЖ в Київський зоопарк.

Реклама:

Головне сьогодні