Найближчими днями будуть сильні снігопади і вітер – Кульбіда

— 27 січня 2014, 14:50

Про це розповів директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда під час брифінгу у понеділок, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Наразі зона опадів охоплює частину півдня та центру України й рухається у північному напрямку. Відтак, протягом 27-30 січня на території всіх південних регіонів, а також деяких центральних (Кіровоградська, Дніпропетровська) і східних (Донецька) областей очікується суттєве ускладнення погодних умов, пов’язане з сильними снігопадами, утворенням ожеледиці, посиленням вітру до 15-22 (подекуди до 25) м/с", – сказав Микола Кульбіда.

За його словами, певне потепління (на 5-10 градусів) в Україні спостерігатиметься 28 січня, але вже починаючи з наступного дня і до 1 лютого температура в більшості регіонів знову знизиться і вночі становитиме переважно -20…-25 °С.

На сході та північному сході стовпчики термометрів у нічні години опускатимуться до -26…-30 °С, і лише у західних та південних регіонах їхні показники триматимуться на позначках -8…-13 °С.

Також директор Укргідрометцентру наголосив, що на послаблення і припинення похолодання можна очікувати 31 січня і протягом 1-3 лютого.

"По всій території України в ці дні буде переважно без опадів, а з 2 лютого розпочнеться підвищення температури – спочатку в західних, південно-західних та південних регіонах, потім цей процес пошириться на всю територію країни. В окреслений період на північному сході ще зберігатиметься низький фон температурного режиму", – зазначив Микола Кульбіда.

Реклама:

Головне сьогодні