Вихідними на Київ вирушать циклони та… зарубіжні навчальні заклади!

У перший вікенд лютого відволікати увагу киян від революційних подій і налаштовувати їх на позитивніший лад прибудуть гості з заходу. І якщо переміни в погоді вітатиме мало хто, то візит представників понад 65 навчальних закладів із 20 країн світу стане до вподоби і принесе користь тисячам відвідувачів!

1–2 лютого в готелі Fairmont відбудеться спеціалізована подія "ОСВІТНІЙ WEEKEND", яка збере рейтингові навчальні заклади і надасть багато корисної інформації батькам, старшокласникам, студентам і молодим фахівцям.

Організатором вікенду, як і офіційним представником усіх його учасників в Україні, є найбільша українська агенція з освіти за кордоном DEC education, яка цими вихідними відзначає свою п’ятнадцяту річницю.

Показовою особливістю заходу стане його рівень і формат: презентувати пропозиції мовних канікул для дітей, курсів для дорослих, програм середньої освіти, довузівської підготовки, бакалаврату та магістратури зберуться представники елітних школ та вишів Європи та Північної Америки.

[L]

Незважаючи на суперечливу суспільно-політичну ситуацію в Україні, участь у заході підтвердили представники 26 мовних центрів і таборів з Європи та Америки; 22 приватних шкіл із Великобританії, Канади, США та Швейцарії; 4 найбільших міжнародних центрів довузівської підготовки; 12 престижних університетів і вищих шкіл із Великобританії, Канади, Нідерландів, ОАЕ, США та Швейцарії. Із більшістю зазначених навчальних закладів відвідувачі зможуть зустрітися виключно в рамках "Освітнього вікенду".

Батьки, які прагнуть знайти прийнятну та поцінну мовну програму для дитини-школяра на літніх канікулах, зможуть прямо на заході обрати найцікавішу пропозицію і забронювати курс.

Зауважимо, що ексклюзивно і виключно на "ОСВІТНІЙ WEEKEND" приїдуть такі імениті приватні школи з Великобританії, як Box Hill School, Clifton College, d’Overbroeck’c College, Rydal Penrhos School, а також відома швейцарська школа Institut auf dem Rosenberg.

Вхід на захід є безкоштовним, після попередньої реєстрації на сайті організатора. Адреса проведення: Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 390-76-24.

Організатор заходу — провідна освітня агенція Східної Європи DEC education. Компанія заснована в 1999 році в Молдові, а в Україні працює з 2003 року. За 10 років діяльності агенція допомогла понад 10 000 клієнтів реалізувати їхні освітні амбіції в найрізноманітніших напрямах: від мовних курсів до магістерських програм. Нині компанія офіційно представляє в Україні та Молдові більше 820 шкіл, мовних центрів, коледжів і університетів із 35 країн. Працівники агенції є провідними експертами у своїй галузі і надають високопрофесійні консультаційні послуги. Щонайменш двічі на рік DEC education організує виставки та інші масштабні заходи у сфері середньої і вищої освіти в Європі та Америці.

Реклама:

Головне сьогодні