На честь Юрія Вербицького назвуть одну з вершин на Кавказі

— 30 січня 2014, 16:53

Про це Zaxid.net розповів керівник гірського клубу "Екстрем" Мар’ян Нищук.

"Уже третій рік у нас діє ініціатива "Герої України на вершинах світу". За останні два роки одну вершину на Кавказі ми назвали іменем Степана Бандери, іншу – іменем Андрея Шептицького. А цього року ми планували третю вершину назвати на честь Папи Івана Павла ІІ. Однак сталася така трагічна подія – загинув член нашого клубу, наш товариш, який часто ходив з нами в гори, Юрій Вербицький. Тому було вирішено назвати безіменну вершину саме на його честь", – розповів керівник.

Він також сказав, що ініціативу львів’ян вже підтримали їхні грузинські колеги. Вони зголосилися знайти безіменну вершину на теренах Східного Кавказу. Після цього кілька представників "Екстрему" поїдуть туди, аби обстежити її та визначити точні координати.

За словами альпініста, Львівська міська рада звернеться до грузинських органів місцевого самоврядування за погодженням. "Тоді грузинські географи внесуть вершину Вербицького на топографічні карти. Попередньо планується, що експедицію альпіністи здійснять у серпні цього року" - сказав Мар'ян Нищук.

Нагадаємо, 30 січня минає дев'ятий день із дня смерті невинно вбитого Юрія Вербицького. Зранку у львівських храмах відбулися поминальні служби, а о 19:00 на Євромайдані проведуть загальноміське поминальне віче, на якому священики відслужать заупокійну панахиду.

Реклама:

Головне сьогодні