Художники створять карту із фрагментів наметів Євро та Анти Майдану

— 6 березня 2014, 13:23

Група професійних художників використає роботи аматорів для створення концептуальних арт-об'єктів, а також візуалізує їх у карту України.

Про це повідомляють координатору проекту.

Учасникам київських протестів буде запропоновано візуалізувати свої заповітні мрії на фрагментах наметів Євромайдану і Антимайдану. На другому етапі реалізації проекту, професійні художники і веб-дизайнери створять концептуальні арт-об'єкти, а також відеоінсталяції та електронну карту України з 2100 картин.

"Всі учасники київських протестів, по яку б сторону барикад вони не перебували, схожі в одному - вони мріють про щастя, мир і любов. Наш проект - це роздуми про руйнівну силу протесту, про творення, про те, що нас розділяє і в чому ми єдині. І першими авторами картин на брезенті стануть медики - люди, для яких усі рівні, їм не важливі політичні погляди тих, кому необхідно надати допомогу. Роботи будуть виконані білою фарбою , що символізує чистоту помислів , початок нового й важливого етапу в житті наших героїв", - розповідає арт-куратор проекту Євгенія Смирнова.

Робота над проектом триватиме півроку, в ньому буде задіяно більше двох з половиною тисяч митців аматорів і професіоналів, дизайнерів і програмістів. Результати арт-проекту планується презентувати восени на великих художніх форумах в Україні та за кордоном.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні