"Ляпис Трубецкой" назвав "скандал в Іжевську" провокацією. Відео

— 29 квітня 2014, 15:37

Співак записав відеозвернення, де назвав поширену інформацію про його непристойну поведінку на концерті в Росії - провокацією.

Відео під назвою "Cергій Міхалок "про випадок в Іжевську" розміщено на офіційному каналі групи в YouTube.

У своєму зверненні головний "ляпіс" пояснив, що скандальне відео, яке, нібито, було знято під час іжевського концерту 16-го квітня, насправді з Німеччини, з фестивалю російського року.

За словами Міхалка, під час виступу "Ляписа Трубецкого" агресивно налаштовані "націоналістичні молодчики" прямо в залі влаштували кілька бійок, погрожували фанатам. За що й отримали жорстку відповідь від співака. Все інше Сергій назвав провокацією.

"Не ведіться на різні провокації, думайте своєю головою! Ми - за мир у всьому світі, проти війни, ми за рівність і дружбу всіх людей, ура!" - завершив свою промову Міхалок.

ВІДЕО ДНЯ

Нагадаємо, напередодні один з російських депутатів запропонував заборонити гурт "Ляпис Трубецкой" у Росії та звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою перевірити білоруських артистів за антиросійські настрої. Зокрема, політику не сподобалось, що Міхалок викрикував "Слава Україні!".

Причиною стало опубліковане раніше в Інтернеті відео буцімто з концерту в Іжевську, де лідер "Ляпісів" назвав агресивних фанатів "імперськими імбіцилами".

Як відомо, лідер білоруського гурту "Ляпис Трубецкой" Сергій Міхалок під час російського концерту підтримав Україну та поставив на місце одного з глядачів у залі.

Це сталося 16-го квітня на концерті у Іжевську.

Наприкінці свого виступу фронтмен "Ляписов" почав скандувати зі сцени: "Слава Україні!". І більшість присутніх у залі відповідали: "Героям слава!".

Реклама:

Головне сьогодні