На Донбасі за останні 20 днів поранено 7 дітей

— 30 травня 2014, 08:25

Про це з посиланням на департамент охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Тільки за період з 9 по 28 травня в Донецькій області семеро дітей отримали поранення різного ступеня тяжкості в результаті бойових дій", - написав Тимчук.

13-річна дівчинка 26 травня отримала осколкове поранення ноги. Їй в повному обсязі була надана медична допомога.

28 травня 4-річна дитина під час прогулянки з бабусею постраждала від осколкового поранення м'яких тканин лівого передпліччя. Після надання медичної допомоги в травматологічному відділенні міської лікарні ім. В.І. Леніна, дитина отримує амбулаторне лікування. Її стан задовільний.

Ще четверо неповнолітніх постраждали в інших містах області.

У Макіївці 17 травня семирічна дитина на автобусній зупинці отримала вогнепальне поранення правого гомілковостопного суглоба. Її доставили в дитяче клінічне територіальне медичне об'єднання м. Макіївка, де надали медичну допомогу в повному обсязі. На третій день дитину перевели в обласну дитячу клінічну лікарню. На сьогодні її стан задовільний, відзначається позитивна динаміка .

У Горлівці 24 травня дівчина 17 років отримала кульове поранення грудної клітини. Її госпіталізували в хірургічне відділення міського територіального медичного об'єднання "Сім'я і здоров'я", де вона знаходиться по теперішній час. На сьогодні її стан задовільний.

15-річний житель села Маринівка Шахтарського району 25 травня їхав в автомобілі, який розстріляли біля блокпосту м. Сніжне . Хлопчика доставили в обласну дитячу клінічну лікарню з проникаючим пораненням черевної порожнини з численними пораненнями кишечника, де оперативно прооперували. Його стан зараз залишається важким.

Раніше, як передає УНІАН, Тимчук заявив, що терористи планують вивезти зі Слов'янська дітей.

Реклама:

Головне сьогодні