Флешмоб з обливання вже зібрав для онкохворих діток "ОХМАТДИТу" півмільйона гривень

— 5 вересня 2014, 11:43

Про це йдеться у повідомленні фонду у Facebook.

"Готуючи фінансовий звіт за серпень ми металися по сторонам між валер'янкою і шампанським. Перший тиждень - 200 000 гривень. Другий - вже 400 000 гривень. Кінець місяця - 1124358 гривень! Нам це не сниться - більше 1 000 000 гривень за 1 місяць !!!!!", - йдеться у повідомленні.

"Цей феноменальний успіх - повністю заслуга всесвітнього вірусу #icebucketchallenge. І нехай дехто критикує цей флешмоб, нас це ні не чіпає. Тому що завдяки всім сміливим людям, які не побоялися холодного душу, ми зібрали 500 000 гривень", - пишуть "Таблеточки".

Флешмоб на підтримку фонду "Таблеточки", який допомагає діткам з раком крові в "ОХМАТДИТі", стартував у серпні. Тоді з ініціативи команди "Платформи", IceBucketChallenge отримав ще одне відгалуження – TabletochkiIceBucketChallenge.

ВІДЕО ДНЯ

За правилами, флешмоба учасник повинен облитися крижаною водою, записати це на відео і викласти ролик в інтернет. Після цього учасник може "кинути виклик" трьом людям, які повинні будуть впродовж 24 годин зробити те ж саме.

Якщо той, кому кинули виклик, відмовиться обливатися, він повинен внести 100 або більше доларів на рахунок однієї з благодійних організацій. В США люди перераховують кошти фонду, що допомагає хворим аміотрофічним склерозом, українці – Фонду Таблеточки.

Реклама:

Головне сьогодні