3 млрд. людей у ​​світі страждають від голоду - ООН

— 5 листопада 2014, 13:36

Про це повідомляє ФАО (продовольча і сільськогосподарська організація ООН) напередодні другої міжнародної конференції із харчування, яку цитує Інтерфакс.

"Неповноцінне харчування є однією з найбільш серйозних, але найменш вивчених проблем в галузі охорони здоров'я в світі, - наголошується в повідомленні. - Тоді як 805 млн. осіб на планеті регулярно не отримують достатньої кількості продовольства, ще 2 млрд. людей страждають від дефіциту мікроелементів та інших наслідків неповноцінного харчування. А це 30% населення світу".

Як вважають організатори конференції, незважаючи на прогрес, досягнутий за останні десятиліття в галузі зниження хронічного голоду, світ у цілому не зміг впоратися з проблемами недоїдання.

У той же час ожиріння і пов'язані з неправильним харчуванням захворювання в розвинених країнах вже поширилися на країни, що розвиваються. "Багато бідних країн страждають зараз від подвійного тягаря - голоду і низької якості харчування, з одного боку, і надмірної ваги і ожиріння - з іншого", - йдеться в прес-релізі.

Реклама:

Головне сьогодні