Активістка FEMEN пікетувала СБУ, аби знайти свою зниклу сестру. Відео

— 1 грудня 2014, 14:21

На тілі протестувальниці був напис "Врятуйте мою сестру". В руках - портрет своєї сестри Любові Бляшин, яка зникла безвісти 31 серпня 2014 року.

Про це повідомляє журналіст Громадсього.

"Я писала різні заяви, скарги подавала в прокуратуру, МВС, Адміністрацію Президента, але СБУ не прийняло мою скаргу, тому що займаються пошуком людей в АТО", – розповіла активістка.

Активістка розповіла "Українській правді. Життя", що її 18-річна сестра була студенткою і працювала на літніх канікулах в піцерії.

У день зникнення дівчина планувала ночувати у співробітниці, але їй зателефонував знайомий працівник міліції та запропонував приїхати в нічний клуб Сейф.

Люба і Марія приїхали у клуб, а потім, з невідомих причин, Марія та Остап залишили Любу одну на вулиці і поїхали додому.О 05:46 Люба зателефонувала Марії, але та не відповіла, а пізніше видалила дзвінок з телефону. На записі із камер відеоспостереження видно, як Люба йде вулицею Галицька. За нею виїжджає автомобіль марки ВАЗ 2101, через 2 хвилини автомобіль повертається і через хвилину власник автомобіля Латишев Віталій йде в тому ж напрямку, що і Люба.

"Латишев стведжує, що нікого не бачив. Раніше він був засуджений за зґвалтування і перевезення нелегалів. Міліція зробила обшук у Латишева через 2 тижні після того, як зникла Люба. Телефон Люби не шукали, бо сказали, що він вимкнений. Після того, як я зателефонувала до міліції і сказала, що знаю, що телефон працює, вони відразу знайшли його в бомжа", - каже Уляна Бляшин.

Вона ділиться, що якщо СБУ не допоможуть знайти сестру, дівчина планує приходити до будівлі кожного дня.

Організатори акції протесту наголошують, що таким чином намагаються привернути увагу до проблеми торгівлі людьми в Україні.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні