В Криму масово звільняють музикантів симфонічного оркестру

— 18 грудня 2014, 13:23

Про це на прес-конференції в Сімферополі заявили представники оркестру, повідомляє Крим.Реаліі.

"Міністерство культури Криму, вибравши перехід в правове поле Російської Федерації шляхом ліквідації організації та установ у сфері культури, звільняє третину колективу, включаючи диригента і директора. Решті частини працівників оркестру обіцяють роботу тільки на словах в ще не існуючій організації, не пропонуючи трудових договорів", - розповіли співробітники оркестру.

За їхніми словами, листи від оркестру керівництву країни спускаються в "міністерство", яке в свою чергу вдається "до прямого шантажу і погроз на адресу колективу".

"Ми хочемо, щоб процес ліквідації і звільнень був зупинений, щоб була проведена звичайна перереєстрація, як того вимагає законодавство Російської Федерації. Щоб припинилися розправи над людьми, щоб оркестр перевели в правове поле Росії шляхом переоформлення статутних документів у повному складі, і дали можливість спокійно працювати", - говорить директор оркестру Юліан Рибчинський.

Держдума Росії на цьому тижні обговорить в першому читанні законопроекти про інтеграцію анексованого Криму в правовий простір Російської Федерації у сфері медицини та культури.

Реклама:

Головне сьогодні