Соціальний експеримент: якщо безхатькові дати 100 доларів. Відео

— 24 грудня 2014, 15:05

Джош, який має власний канал на YouTube, віддав гроші чоловікові та вирішив прослідкувати за тим, що той робитиме далі, пише Mirror.

У ході соціального експерименту, чоловік на ім'я Томас прямує до винного магазину. На відео видно, як безхатько виходить з магазину із великою сумкою та йде до інших безпритульних. В середині сумки - їжа для його друзів, з якими він ділиться.

Вражений добротою безхатченка, Джош запитує його навіщо він це робить, на що Томас відповідає, що за жодні гроші не можна купити того щастя, яке він отримує від того, що він робить.

Він також розповідає, як опинився на вулиці. Це сталося, коли він залишив роботу, аби доглядати за своїм хворим на рак вітчимом. За два тижні після смерті вітчима, померла його мама. Будинок, в якому він мешкав, було продано, залишивши його без даху над головою.

"Багато людей є просто жертвами обставин", - каже Томас.

ВІДЕО ДНЯ

Джош був настільки зворушливий історією Томаса, що дав йому ще 100 доларів та створив сторінку допомоги для безхатченка, аби дати йому шанс почати нове життя. Наразі вже було зібрано 50 тис. доларів.

Джош сподівається, що гроші допоможуть допомогти Томасу знайти собі будинок, роботу, мобільний телефон, аби була можливість підтримувати з ним зв'язок.

Реклама:

Головне сьогодні