Біометричні паспорти видаватимуть з 1 січня - міграційна служба

— 30 грудня 2014, 14:59

Про це йдеться в повідомленні Державної міграційної служби.

Як зазначається, біометричний паспорт виглядатиме майже так само, як звичайний закордонний паспорт, відмінністю буде електронний чіп, вбудований в обкладинку паспортної книжки, а також спеціальна позначка на обкладинці, яка вказуватиме на присутність цього чіпа.

"На чіп записуватиметься інформація про особу власника, яка є на сторінці даних паспорта, а також біометричні дані – оцифрований образ обличчя, оцифрований підпис, та відбитки вказівних пальців рук", - повідомляє прес-служба відомства.

Як зазначається, для оформлення біометричного паспорта необхідно звернутися виключно до підрозділу міграційної служби, де під час оформлення заяви буде здійснено фотографування та сканування відбитків пальців рук.

Жодна особа або організація, окрім міграційної служби, оформити біометричний паспорт не зможе, наголошує міграційна служба.

ВІДЕО ДНЯ

Варто зазначити, що дипломатичні паспорти і зараз дають право на безвізовий в'їзд до ЄС, біометричні службові також даватимуть право на безвізовий в'їзд від початку їх випуску.

Водночас звичайні біометричні не даватимуть такого права до виконання українським урядом Плану дій візової лібералізації.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін продемонстрував, як виглядатимуть нові біометричні паспорти.

Також повідомлялося, що в МЗС обіцяють видавати біометричні паспорти з 1 січня.

"Європейська правда"

Реклама:

Головне сьогодні