Українка завоювала титул Місс Німеччина. Фото

— 2 березня 2015, 13:09

Як зазначає Deutsche Welle, дівчина, яка переїхала з України разом з сім'єю в 2001 році, змагалась за звання з 23 конкурентками.

"Я хочу представляти Німеччину з шармом і красою, з гордістю та честю. Я хочу стати обличчям Німеччини", - каже вона.

Ольга проживає у місті Мюнстер, має німецьке громадянство та працює в медичному закладі. Протягом року "Міс Німеччина-2015" змушена буде перервати роботу в клініці задля виконання обов’язків, пов’язаних з титулом. "Мої колеги знають про це і радіють за мене", - запевнила вона.

Фото dpa

За перемогу в конкурсі модельєр Гаральд Ґлеклер вручив 23-річній дівчині корону. Крім того, вона виграла автомобіль, намисто та сукні, а також подорожі на Кубу, острів Боркум у Північному морі та до Бразилії.

Ольга Гоффманн народилася у невеличкому українському селі. "Моє серце - з Німеччиною, але також і з моєю батьківщиною - Україною", - зазначила вона. "Я бажаю Україні миру. І я хочу, щоб з'ясувалася правда: що криється за цією війною", - додала вона.

Конкурс "Міс Німеччина" проводиться з 1927 року. За даними організаторів події, це - найстаріший і найвизначніший конкурс краси в Німеччині. Цього року загалом 5115 жінок взяли участь у 155 турах попереднього відбору кандидаток по всій країні.

Реклама:

Головне сьогодні