Студентам скасували пільги на проїзд у купейних вагонах і дозволили возити тварин у плацкарті

— 28 травня 2015, 18:52

Про це йдеться на сайті "Укрзалізниці".

Відтепер для перевезення дітей віком до 16 років достатньо пред’явити нотаріально завірені копії свідоцтва про народження чи інші документи, що засвідчують вік дитини.

Для студентів, як і раніше, збережено пільговий проїзд у соціальних вагонах. Вони і надалі сплачуватимуть половину вартості проїзду в загальних, плацкартних, вагонах другого та третього класу всіх категорій поїздів приміського та міжміського сполучення, а також усіх вагонах регіональних поїздів.

При проїзді у вагонах вищої категорії - СВ, купе, перший клас (крім регіональних поїздів) для студентів встановлена повна вартість проїзного документа, знижка на ці вагони вже не діє.

Крім того, відтепер можна буде перевозити домашніх улюбленців (дрібних собак, котів та ін.) у плацкартних вагонах нічних поїздів, раніше, незалежно від того малий чи великий собака, у плацкартних вагонах їх возити не дозволялося.

ВІДЕО ДНЯ

"Укрзалізниця" також розширила перелік документів, які потрібно прид'явити при посадці у поїзд, розширено. Військовослужбовцям відтепер достатньо пред’явити військовий квиток.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні