У столичних офісах встановлюють бокси для макулатури. Фото

— 14 липня 2015, 10:46

Волонтери проекту самостійно привезуть бокс до офісу і самі ж заберуть, коли він наповниться.

Акція покликана берегти природу, виховувати еко-культуру у співробітників і допомагати нужденним.

"Для довідки: 1доросла людина за рік продукує 500 л відходів у рідкому вигляді і 50 кг у твердому.

Будь-яке споживання призводить до продукування відходів, які часто неможливо переробити з різних причин: викинутий продукт технічно випереджає доступні способи переробки, викинутий стихійно, недостатньо відсортований", - пояснила одна з засновниць проекту Вікторія Норенко.

За її словами, сьогодні багато свідомих людей практикують роздільний збір сміття щоденно, але часто їх робота нівелюється компаніями, що вивозять сміття.

"Відсортоване і невідсортоване сміття попадає в один контейнер і вивозиться одною машиною, чим повністю нівелюються зусилля свідомих людей", - пояснила Норенко.

Активістка вирішила організувати збір макулатури, яка точно не загубиться серед інших відходів, а отримає друге життя під час переробки.

Для того, щоб в офісі з’явився бокс для макулатури, треба лише відправити заявку на [email protected]. У заявці просять вказати адресу, назву компанії, кількість співробітників і кількість коробок, які хоче отримати офіс.

Кошти, отримані від здачі паперу, частково йдуть на розвиток проекту, а частково (33%) – на благодійність.

"Ми не виділяємо конкретний фонд для допомоги, компанії самі вибирають, куди б хотіли перерахувати суми за макулатуру", - відзначили в "Україні без сміття".

Вікторія Норенко виготовляє бокси для макулатури

Забиратимуть макулатуру 1-2 рази на місяць.

"Дуже просимо накопичувати її в офісі до оптимальної ваги у 100 кг. Чому саме так? Так ми оптимізуємо витрати і не витрачаємо інший важливий ресурс – пальне", - пояснили у еко-проекті.

Наразі дівчата виготовили 100 боксів і отримали більше 200 заявок на їх встановлення в офісах.

Норенко також мріє втілити в життя проектр з утилізації пластику.

Фото з сайту та facebook-сторінки проекту.

Українська правда. Київ

Реклама:

Головне сьогодні