Уряд створив комісію із патріотичного виховання на чолі з Кириленком

— 28 липня 2015, 17:44

Як йдеться у постанові №524 від 22 липня, її очолить міністр культури В'ячеслав Кириленко.

Основними завданнями стане сприяння забезпеченню координації дій органів виконавчої влади з питань національно-патріотичного виховання, визначення шляхів, механізмів та способів вирішення питань відродження та впровадження національно-патріотичного виховання, підвищення ефективності діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади із зазначених питань, а також удосконалення нормативно-правової бази з питань національно-патріотичного виховання.

Окрім Кириленка, до складу комісії входить 15 державних службовців, заступник командувача Національної гвардії, представники підприємств, установ та організацій, голова Ради козацьких отаманів України, голова громадської організації "Молодіжний клуб Джура", голова громадської організації "Ресурсний центр патріотичного виховання "Перемога".

А також міністр молоді та спорту Ігор Жданов, який призначений заступником голови комісії. Секретарем став заступник міністра молоді та спорту та інші.

Міжвідомча комісія створена як тимчасовий дорадчий орган Кабміну. Організаційне забезпечення роботи комісії здійснюватиме Міністерство молоді та спорту.

ВІДЕО ДНЯ

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні