В Україні запускають безкоштовний курс "Основи програмування" за програмами Гарварду

— 19 листопада 2015, 13:03

Про це повідомляється на сайті фонду.

Це пілотний курс — попередник загальнонаціонального освітнього проекту, що фонд планує запустити спільно з Prometheus в березні 2016 року.

Пілот орієнтований на новачків, і буде корисний фахівцям не IT-галузі, які хочуть перекваліфікуватися. Всього планують набрати дві групи по 15 чоловік. Навчання безкоштовне і буде проходити як онлайн, так і офлайн, в офісі BrainBasket.

Навчання проводитиметься по програмі Гарвардського курсу Computer Science у форматі "змішаного навчання". Даний формат передбачає самостійний перегляд лекційних матеріалів, записаних онлайн та відвідування класних занять з менторами для практичних робіт та розбору домашніх завдань. Всі заняття проводитимуться англійською мовою.

ВІДЕО ДНЯ

Студенти будуть вивчати алгоритми, структури даних, принципи ООП, програмування, кібербезпеки і web-розробки. Також вони освоять ази програмування на C, PHP, JavaScript, SQL, CSS і HTML. Тривалість курсу — 12 тижнів.

У нього входить 24 години лекційного відео, практичні заняття будуть проходити два рази на тиждень з 19:00 до 21:00 в БЦ "Гулівер".

Заняття стартують в кінці листопада, тому бажаючим варто подати заявку вже сьогодні. Наразі запускається лише 2 групи по 15 чоловік.

Зареєструватись можна тут.

Вимоги до учасників пред'являють несуворі — достатньо знати англійську на рівні upper-intermediate.

Фонд BrainBasket створений в квітні 2014 року ініціативною групою провідних українських ІТ-компаній з метою розвитку освітнього ринку в ІТ-галузі та для того, щоби дати поштовх освітній екосистемі.

До керівництва фонду також увійшов міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Реклама:

Головне сьогодні