Багато вчителів з іноземної мови не мають рівня володіння мовою B1 – Хобзей

— 25 листопада 2015, 11:26

Про це заявив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей під час наради методистів іноземних мов інститутів післядипломної педагогічної освіти.

За його словами, багато вчителів з іноземної мови не мають рівня володіння мовою B1.

Відтак міжнародні організації взялись допомогти з вирішенням цієї проблеми - вони готуватимуть навчальні програми для вчителів.

Зокрема, Міністерством вже підписано меморандум про співпрацю з міжнародним видавництвом MM Publication.

Крім того, Павло Хобзей повідомив, що МОН планує завдання з аудіювання у державній підсумковій атестації в 2016 році.

ВІДЕО ДНЯ

"Міністерство разом з Українським центром оцінювання якості освіти готове провести апробацію аудіювання з іноземної мови у 2016 році",- зазначив заступник міністра освіти і науки.

МОН прийнято рішення, що ДПА з іноземної мови відбудеться у загальноосвітніх навчальних закладах на базі програми розробленою МОН для ЗНО, яке буде проводитись у 2017 році.

Окрім того, завдання ДПА для всіх учнів 11 класу складатимуться з окремого зошита для учня, а також окремого листка відповідей, завдання з усіх іноземних мов будуть однаковими.

Усі матеріали, які стосуються англійської мови будуть розміщені на сайті Міністерства у розділі "2016 – рік англійської мови в Україні".

"Ми звернулися до "Go-Global" для того, щоб кожна дитина змогла отримати безкоштовно комплект для проходження державної підсумкової атестації з іноземної мови. Кожна школа також безкоштовно отримає комплект матеріалів", - зазначила головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Оксана Коваленко.

Реклама:

Головне сьогодні