"Уродін понарожалі тут": вчитель з Івано-Франківська спілкується з учнями. Аудіо

— 2 грудня 2015, 10:45

Ініціювали захід батьки, які довідалися про неетичну на їх думку поведінку вчительки англійської мови, педагога на пенсії, яка продовжує навчати дітей, пише місцеве видання "Галка".

Освітянка у розмовах з учнями часто грубо висловлювалася, обзивала школярів та не пускала на урок через 5-хвилинне запізнення. Один із таких моментів записав на диктофон десятикласник.

На записі чутно, як викладач примушує учня зняти куртку. Коли той намагається пояснити, що йому холодно, зривається на крик та образи.

Батьки розповіли про цю ситуацію класному керівникові та заступнику директора школи. Вони зауважили, що спочатку захищали вчительку, думали, що діти перебільшують, але після прослуховування запису терпець увірвався.

Батьки обурені, що замість написати зауваження у щоденнику, повідомити класному керівнику, директору, чи сказати батькам про некоректну поведінку учня, вчителька систематично ображає дітей. Як наслідок, 10-А клас не хоче відвідувати її уроки.

"Педагогічна майстерність полягає в тому, щоб не піддаватись на провокації. Вона має вміти володіти собою для того, щоб цю ситуацію розрядити, а не починати. А що вийшло? Вона вже веде урок, читає англійський текст і знову її пробиває "понаражали тут уродів". Це що таке?", – прокоментувала мама десятикласниці й зауважила, що така поведінка свідчить про професійне "вигорання".

На збори запросили також викладачку. Вона сказала батькам, що у їхніх дітей проблеми з оцінками та знанням англійської мови. Також десятикласники запізнювалися й прогулювали уроки, за що вона їм ставила одиниці. На зауваження про те, що батьки зібралися не про оцінки говорити, а про її манеру спілкування з дітьми, пані сказала:

"Якщо я вас образила як батьків, як людей, пробачте. Я своєї вини в тому не бачу. Вони мене спровокували на початку уроку. Все було спеціально зроблено, бо навіть ніхто не сів. Вони стояли і всі посміхалися", – сказала педагог.

Вона сказала, що є строгою та вимогливою, але не агресивною.

[L]Тож батьки підписали скаргу на дії педагога, адже вони вважають, що така поведінка принижує гідність й негативно впливає на психологічний стан дітей.

"Вважаємо, що вона, як педагогічний керівник, порушує закон, не виконує покладені на неї обов’язки та не відповідає вимогам, що встановлені до педагогів", – йдеться у скарзі.

Батьки просять замінити даного педагога й притягнути її до відповідальності. Звернення мають зареєструвати й розглянути впродовж місяця.

Реклама:

Головне сьогодні