Хлопчик з аутизмом отримав 20 тисяч вітальних листівок на день народження

— 29 серпня 2016, 18:15

Щоб влаштувати дитині свято, мама хлопчика з аутизмом написала пост на Facebook із проханням привітали її сина з днем народження.

49-річна британка Карен Джонс вирішила звернутися до користувачів соцмережі, коли її син Оллі розповів, що йому подобається відкривати вітальні листівки, пише The Independent.

Пост на Facebook поширили понад 25 тисяч користувачів, а всі, хто хотів привітати хлопця в мережі, використовували хештег #cards4ollie.

У своєму повідомленні в соцмережі жінка розповіла, що хлопець сам зробив кілька карток на свій 15-й день народження. "У нас невелика родина, і друзів в Оллі дуже мало", – написала Карен.

Згодом вона розповіла, що у день свята її син отримав близько 20 тисяч листівок від людей з усього світу. Для порівняння, королева Єлизавета ІІ на своє 90-річяя отримала 17 тисяч вітальних карток.

"Він сидів у гарячій ванні зі своїм новим селфі-стіком і сказав мені: "Мамо, я знаменитий!", – розповідає жінка.

Аутизм для її сина означає боротьбу, яка впливає на спілкування хлопця.

"Я б хотіла подякувати всім й нагадати, що листівки Оллі – скрізь у нашому помешканні, – захоплено розповідає Карен. Для декого це просто папір, але для нас – це диво. Дарування листівок може приносити стільки радості!".

Згодом вона розповіла, що у день свята її син отримав близько 20 тисяч листівок від людей з усього світу. Фото itv.com

Вітання для Оллі продовжують надходити із Кіпру, Криту, Австралії. Коли масивні партії карток почали приходити їм, мати хлопця плакала від розчулення.

Один добродійник із Саудівської Аравії надіслав для Оллі X-Box, а інший також запропонував родині відпочити тиждень за його кошт.

Реклама:

Головне сьогодні