Мисли критично! Курс від Університету Квінсленда доступний безкоштовно онлайн

— 5 жовтня 2016, 12:00

Реєстрацію на цей курс, що входить до трійки кращих масових безкоштовних онлайн-курсів світу за оцінками слухачів, запустив Prometheus.

Курс "Наука повсякденного мислення" у захоплюючому та наочному форматі розповість про те, як ми формуємо і змінюємо наші погляди, чому очікування викривляють судження і як приймати більш зважені рішення.

Слухачі отримають інструменти, які допоможуть їм мислити незалежно й аналітично, а окремий розділ курсу присвячений вмінню ефективно вчитися новому.

У цьогорічній доповіді Всесвітнього економічного форуму в Давосі критичне мислення посіло друге місце серед найважливіших навичок 2020 року.

Критичне мислення також є стандартним курсом навчальної програми західних університетів, але, на жаль, майже не вивчається в Україні.

[L]Відтепер онлайн-курс критичного мислення безкоштовно доступний всім українцям: від школярів та студентів до працюючих професіоналів та пенсіонерів. Ініціатор перекладу курсу БФ "Фонд Випускників України" проведе конкурс серед школярів, які успішно пройдуть курс, з призами для переможців.

Також Prometheus запустив курс "Філософія" від викладачів КПІ Василя Піхоровича та Дмитра Столяренка, що познайомить слухачів з головними ідеями класичної європейської філософії, принципами та законами діалектики, розповість як відбувається формування філософських категорій, наукових концепцій, як і з яких причин вони змінюють одні одних та яку роль грають на практиці, а також дозволить оволодіти основами критичного мислення.

Ще один курс "Культурологія" викладачів Національного педагогічного університету імені Драгоманова стане в нагоді для всіх, хто прагне навчитись культурологічного аналізу творів мистецтва і суспільних явищ та процесів; творчого засвоєння культурних цінностей, їх критичного переосмислення і перетворення у надбання власної світоглядної культури; допоможе включенню у міжкультурний діалог; застосуванню отриманих знань у майбутній професійній діяльності.

Реклама:

Головне сьогодні