Кожен учитель має навчитися надавати психологічну допомогу дітям – Гриневич

— 3 лютого 2017, 14:06

Учителі мають навчитися допомагати дітям-переселенцям, школярам, які навчаються неподалік лінії розмежування, та дітям воїнів АТО долати стрес.

Учителі мають навчитися допомагати дітям долати психологічний стрес. Фото englishrecruitment.com

Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич під час прес-конференції у Києво-Могилянській академії, повідомляє МОН.

Курс "Психосоціальна допомога для розвитку стійкості до стресу у дітей" уже пройшли 22 викладачі з інститутів післядипломної освіти з 20 областей України.

[L]"Його надалі зможуть читати в інститутах післядипломної освіти по всій Україні. Проблема є, в ситуації, що існує сьогодні, кількість таких дітей може збільшуватися. Саме тому цей курс має пройти кожен український вчитель", – пояснила Гриневич.

Зараз кількість дітей переселенців, які навчаються в дошкільних навчальних закладах, становить 64289 осіб, а в загальноосвітніх навчальних закладах – 47455 осіб.

ВІДЕО ДНЯ

Крім того, у Донецькій області в "сірій зоні" розташовані 107 навчальних закладів, в яких навчаються близько 9,5 тисяч дітей, в Луганській області – близько 3 тисяч дітей у 26 школах.

Саме з дітьми-переселенцями, учнями закладів, наближених до лінії розмежування та дітьми воїнів АТТО працюватимуть вчителі, які пройдуть курс психосоціальної допомоги.

Реклама:

Головне сьогодні