У "Жовтні" показуватимуть кіно спеціально для мам і тат з немовлятами

— 22 лютого 2017, 10:45

З 15 березня у кінотеатрі "Жовтень" проводитимуть "тихі" сеанси для мам з немовлятами.

З 15 березня у кінотеатрі "Жовтень" проводитимуть "тихі" сеанси для мам з немовлятами. Фото classiccinemas.com.au

Про це у Facebook-спільноті "Київ дружній до батьків і малюків" повідомила Ольга Мирцало.

"Мами і тати! Маю для вас чудову новину! Кінотеатр "Жовтень" погодився проводити сеанси для мам з малюками 0+! Перший сеанс – 15 березня, 10:00", – написала вона.

Попередньо кіносеанси будуть проводитися на регулярній основі один раз на тиждень.

"Оскільки ініціатива була запропонована від імені групи, ми разом з вами можемо вибрати (доросле) кіно для перегляду!", – написала активіст.

ВІДЕО ДНЯ

Мирцало додала, що кінотеатру від групи подарують 2 пеленатори, а кінотеатр у свою чергу надасть мікрохвильовки для підігріву їжі малюкам.

Також активістка планує зібрати іграшки для старших діток.

Директорка "Жовтня" Людмила Горделадзе підтвердила "Українській правді. Київ", що такий проект планують втілити.

Кіно показуватимуть у великому залі на 400 місць, зі світлом, тихим звуком та зручностями для мам і дітей.

Кіно показуватимуть у великому залі на 400 місць, зі світлом, тихим звуком та зручностями для мам і дітей. Фото classiccinemas.com.au

"Перший сеанс запланований на 15 березня. Поки дівчата ще не обрали фільм, але уже запланований "тихий сеанс" на 10 ранку", – сказала Горделадзе.

У залі не буде темно, буде приглушене світло, буде тихіший звук. Більше того, перед сценою ми плануємо влаштувати дитячу зону – постелити великий килим, встановити манежі для маленьких, щоб там були іграшки".

[L]Фільми на перегляд обиратиме актив мам, але лише з тих, що йдуть у кінотеатрі, до того ж про обраний фільм керівництво "Жовтня" проситиме повідомляти за 2 тижні до перегляду.

"Нині ми переймаємося тим, щоб усе влаштувати, щоб купити необхідні речі, щоб облаштувати місце для зберігання цих речей. Думаємо, чи мають це бути сеанси без чоловіків, бо мами хочуть там годувати груддю, то, щоб вони не почувалися незручно. Чи це мають бути сеанси для обох батьків", – сказала Горделадзе.

Згодом про "тихі сеанси" повідомлятимуть на сайті "Жовтня" та новому сайті "Жовтень-friends", який запустять незабаром.

Ціна на квитки становитиме приблизно 50-60 гривень.

З 21 грудня кожної другої середи місяця "тихе кіно" – для батьків з малюками до 1 року – показують у кінотеатрі "Планета кіно" на проспекті Бандери. Показують мультфільми.

Нагадаємо, до травня у Києві хочуть облаштувати спеціальні місця у парках і скверах – невеликі кабінки для перевдягання малюків, де молоді батьки можуть усамітнитись, перевдягти дитину, щось викинути, погодувати груддю.

Зараз ініціатори проекту працюють над дизайном. На їхній погляд, це може бути кабінка, оббита деревиною, всередині якої є ніша під смітник, полиці для розташування серветок, які закриваються на замочок.

Реклама:

Головне сьогодні