Дослід на тему сексизму: американець 2 тижні підписував робочі листи ім'ям своєї колеги

— 13 березня 2017, 16:13

Американець Мартін Шнайдер заради експерименту впродовж 2 тижнів підписував свої робочі листи жіночим іменем. Свої враження, якщо викинути нецензурну частину, він описав так: "я опинився в пеклі".

Ідея провести такий експеримент прийшла до Мартіна після того, як він зауважив грубість, зверхність та роздратованість із боку одного з клієнтів, що відчувалася в їхньому листуванні. А потім помітив, що помилково підписувався іменем однієї зі своїх колег – Ніколь Холлберг, бо в них була спільна поштова скринька.

Про це пише Bored Panda.

Мартін зауважив грубість, зверхність та роздратованість із боку одного з клієнтів, що відчувалася в їхньому листуванні

Шнайдер поставив правильний підпис і був спантеличений тим, яким приязним стало відношення клієнта.

"Позитивне сприйняття, дякує за мої поради, швидко відповідає, каже "прекрасні запитання!". Він став ідеальним клієнтом", - поділився Мартін, розказуючи цю історію в своєму Twitter.

Тоді вони з Ніколь, якій начальство зазвичай робило зауваження щодо її повільної роботи, домовилися на два тижні "помінятися іменами".

"Я опинився в пеклі. Усе, що я пропонував або про що запитував, ставилося під сумнів. Клієнти, з якими я раніше міг упоратися з заплющеними очима, стали поводитися зверхньо. Один запитав, чи я одиначка", - написав Шнайдер.

Що ж до Ніколь, у неї справи пішли геть по-іншому.[L]

"У Ніколь був найпродуктивніший тиждень її кар’єри. Я зрозумів, що в неї робота з клієнтами забирає більше часу тому, що їй доводиться переконувати їх поважати її. У роботі я не був анітрохи кращим за неї, просто в мене була ця невидима перевага", - зауважив Мартін.

"І ось де справжнє паскудство: для мене це стало шоком. А вона до такого ЗВИКЛА. Вона сприймала це як частину своєї роботи… (Я маю на увазі, вона усвідомлювала, що до неї ставляться інакше через те, що вона – жінка, вона ж не дурна. Вона просто прийняла це як належне)", - поділився чоловік.

Розповідь Мартіна стала "вірусною" в соцмережі, зібравши чимало коментарів. Дехто зауважив, що Шнайдеру під час його експерименту прийшлося б набагато більш кепсько, якби він підписувався не просто жіночим ім'ям, а таким, що вказувало б на те, що його власниця – афро- чи латиноамериканка.

Фото rod_julian/Depositphotos

Реклама:

Головне сьогодні