Чоловік з аутизмом, якого образили у тренажерці, засудив кривдників

— 2 квітня 2017, 11:00

30-річний лондонець з аутизмом Кетан Аггарвал був висміяний інструктором на груповому занятті для спини у місцевому тренажерному залі Virgin Active.

Це сталося ще у травні 2015 року. Те, що його кілька разів обізвали "тупим" та відмовили у зміні музичного супроводу, Аггарвала вкрай обурило і він вирішив не лишати це безкарним.

Кетан поскаржився керівництву тренажерного залу, однак там не відреагували, пише Bored Panda.

Кетан Аггарвал був висміяний інструктором на груповому занятті для спини у місцевому тренажерному залі

За допомогою бібліотечних книг та інтернет-ресурсів чоловік два роки готував позов проти Virgin Active, покликав їх до суду та виграв.

Він сам представляв себе у суді, отримав компенсацію £1390 та письмове вибачення від залу. Тренера, який так з ним повівся, – звільнили.

ВІДЕО ДНЯ
Чоловік з аутизмом отримав компенсацію £1390 та письмове вибачення від залу. Тренера, який так з ним повівся, – звільнили

"Коли хтось дискримінує когось з психічними розладами, він не думає, що забирає чиїсь права. Було дивно подати позов і перемогти, але так має бути", – пояснює 30-річний лондонець.

[L]2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму.

"Українська правда. Життя" з нагоди цього дня також поговорила про міфи та факти про аутизм з Катериною Островською, яка працює з такими людьми.

Реклама:

Головне сьогодні