Instagram дня: як це – жити з лисицею в одному домі

— 4 квітня 2018, 12:00

Якщо ви колись задумувались про утримання вдома екзотичної тварини, то цей Instagram вам точно треба зафоловити.

Турбота про тварин завжди була пристрастю американки Джессіки Кокер.

Жінка, яка мешкає у Флориді, давно рятує тварин, які потребують допомоги.

У неї мешкають кілька собак, однак найдовше – вже третій рік – у Джессіки живе домашня лиса на ім'я Juniper.

Тваринка, від імені якої Кокер веде акаунт в Instagram, вже має більше 2 мільйонів шанувальників, однак є й люди, які засуджують Джессіку. Їм жінці доводиться методично пояснювати, що це не той вид лисиці, який може вижити у дикій природі.

Ranched Foxes – саме цього різновиду Juniper, – вирощували протягом понад 150 років у неволі для хутра. Вони мають генетичну різницю зі своїми дикими родичами та "приручену" поведінку.

Лисицям потрібен таурин для виживання, він міститься у сирому м'ясі. Саме ним, здебільшого яловичиною, Джессіка й годує Juniper. Також у раціоні тварини сирі фрукти та овочі. А ласувати лисичка любить зефіром.

[L]Juniper, як і інші її родичі, має специфічний запах та мітить територію.

Однак лисиця навчилася ходити в туалет на лоток і якщо його вчасно прибирати, а меблі обробляти пароочистителем, то у квартирі Кокер не тхне.

"Лисиця ластиться, але робить це тільки на її умовах. Це зазвичай трапляється, коли я в глибокому сні, а їй потрібно бути домашнім улюбленцем. Я прокидаюся майже кожну ніч, коли вона підштовхує мою руку, чекаючи, що я почухаю її, поки ми не заснемо", – розповідає Джессіка.

Реклама:

Головне сьогодні