9 поганих звичок, які заважають вам бути успішними

Катерина Хорощак — 4 січня 2020, 10:00

Немає єдиного шляху, який приведе вас до успіху. Проте є речі, які заважають вам прийти до своєї мети.

Даріус Фору, автор та підприємець, зібрав 9 найбільш поширених бар'єрів, які перешкоджають вам стати успішними.

Якщо ви стикаєтеся хоча би з одним з них, візьміть це до уваги та спробуйте переосмислити своє життя.

Фото: olly18/Depositphotos

Ви постійно відволікаєтеся

У своїй книзі "Есенціалізм" консультант з тайм-менеджменту Грег МакКеон описує зустріч з колишнім однокласником, який шукав роботу і хотів почути пораду щодо кар'єри. Під час розмови чоловік подивився на свій телефон і почав друкувати.

"Десять секунд минуло", – розповідав МакКеон. Тоді 20. Я просто стояв там, поки він продовжував люто писати. Через пару хвилин він здався і пішов".

ВІДЕО ДНЯ

Ця історія – це спосіб нагадати собі, що потрібно зосередитися на тому моменті, в якому ви перебуваєте, і на людях, які поруч.

Якщо цей однокласник МакКеона нагадав би собі це, то налагодив би контакти або отримав пораду, яка б, можливо, привела б його до роботи.

Говорите, аби говорити

"Я готуюся до марафону". "Я починаю бізнес". Ви знаєте, чи є щось краще, ніж розповісти про щось в соціальних мережах? Зобити це.

У своєму виступі на TED в 2010 році "Тримай свої цілі при собі" підприємець Дерек Сіверс стверджував, що трансляція ваших планів може бути контрпродуктивною, а не мотивуючою.

Люди часто захоплюються вами просто через те, що ви заявили про свій намір. Інколи, як не дивно, це може демотивувати вас.

Коли ви розповідаєте про свою мету, її схвалюють, ви відчуваєте задоволення і менше мотивації для того, щоб докласти зусиль.

Немає нічого поганого в тому, щоб ділитися своєю радістю. Але намагайтеся тримати язик за зубами, допоки у вас не з'являться хороші новини, а не тільки добрі наміри.

Проводите час з не тими людьми

Друзі якими ви оточуєте себе, можуть спонукати вас бути самим собою або виявити ваші найгірші сторони.

Наприклад, ви хочете вести здоровий спосіб життя? Спілкуйтеся з людьми, які будуть заохочувати вас змінюватися.

Хочете провалити свою мету? Проводьте час з тими, хто робить те саме.

Завжди орієнтуєтесь на негатив

Ви можете зосередитися на позитиві, але не прикидатися, що життя легке.

Поганий день - це нормально. Але якщо ви постійно щось ненавидете, у вас погане життя.

Прокрастинуєте

У коледжі студент попросив професора продовжити дедлайн для есе. Він відповів: "Я б з радістю. Але чи буде ваше есе кращим, якщо ви здасте його через тиждень?".

Вони обоє знали, що відповідь "ні". Відкладайте справи на потім тільки тоді, коли вам цей час допоможе зробити їх краще.

Не слухаєте інших

Вміння слухати може направити вас, а в довгостроковій перспективі це також допоможе вам підтримувати тісні, цінні стосунки.

Піддаєтеся ліні

У всіх є моменти, коли ми спокушаємося скасувати задумане. Іноді для того, щоб вийти з дому, потрібно докласти надзусиль.

Але коли ви піддаєтеся ліні, то не берете повноцінну участь у власному житті.

Не цікавитесь

Раніше якщо твій батько був фермером, а ти – чоловіком, ти ставав фермером. Жінки взагалі не могли вибрати те, що хотіли.

І здатність вивчати речі за межами свого маленького світу була обмежена, якщо не неможлива.

Сьогодні доступ до інформації простіший, ніж коли-небудь. Очевидно, що все ще існують бар'єри, які обмежують можливості людей, але ті, хто користується цим доступом до інформації – хто читає книги, ставить запитання, цікавиться – мають більше можливостей для свого майбутнього. Важко мріяти про те, чого ти не знаєш.

Ви здаєтеся

"Правильний шлях до успіху, – сказав одного разу Томас Едісон, – завжди намагатися зробити це ще раз". Успіх, як би ви його не визначали, ніколи не відбувався без спроб. І часто це стаєтсья після чергового провалу.

Вас також може зацікавити:

Правило зламалося: чому 10 000 годин практики не гарантують успіху

Головний ворог успіху жінок? Брак часу на себе. Як і сторіччя тому

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні