Епіцентр тримає економічний фронт та допомагає захисникам України ®

— 8 квітня 2022, 09:30
Епіцентр

З перших днів повномасштабної кривавої війни в Україні Епіцентр визначив для себе два пріоритетних напрямки: активна, цілеспрямована допомога Збройним Силам України та робота торговельної мережі для забезпечення населення стратегічними товарами на підтримку економіки країни.

Компанія ні на день не припинила свою роботу. І в тих містах, де була можливість, торгові центри працювали та забезпечували людей товарами першої необхідності.

Як результат, за лютий та березень до бюджетів усіх рівнів Епіцентр сплатив майже 1 млрд грн податків та обов’язкових платежів.

Адже в умовах війни життєво важливо вести боротьбу на економічному фронті.

На заклик Президента країни Володимира Зеленського, Уряду Епіцентр активно відновлює закупку товарів у вітчизняних виробників, тим самим підтримуючи малий та середній бізнес.

Вже сьогодні компанія стала економічним фронтом і працює задля подальшої відбудови країни.

Підтримка Збройних Сил України визначена засновниками та керівництвом компанії пріоритетом №1.

За час війни Епіцентр надав потрібну і важливу допомогу захисникам на загальну суму понад 300 млн грн.

У столиці та у Західній Україні компанія створила три гуманітарних хаби, куди доставляється допомога з усіх куточків України та Європи.

Транспорт та весь багатотисячний колектив працює, щоб перемогти ворога і закликає інший бізнес відроджуватись та по мірі можливості працювати на благо країни та людей!

Головне сьогодні