Смачно, бо з любов’ю: чому варто спробувати кулінарію у NOVUS

PROMOTED
21 лютого 2024
Харчуватись смачно і поживно, не витрачаючи при цьому особливих зусиль на приготування їжі – насправді дуже легко. Варто лиш скуштувати страви із кулінарії NOVUS.
Тут точно кожен знайде улюблену їжу, адже в асортименті NOVUS – десятки страв на будь-який смак. Та чи будуть вони такими ж смачними як вдома, а також хто і з яких продуктів наповнює вітрину кулінарії – наша редакція побувала за лаштунками цього процесу і готова ділитись результатами.
Кулінарія NOVUS – роки постійного вдосконалення
Мережа супермаркетів NOVUS вперше відкрила свої магазини у 2008 році. Тоді власники бренду вирішили проекспериментувати і одразу запропонувати українцям дуже зручне та смачне рішення – готові страви на будь-який смак.
Директорка департаменту харчового виробництва NOVUS Даля Завяцкієне була однією з тих, хто запровадив на той час новинку на українському ринку. За її словами, перед запуском кулінарії ціла команда бренду ретельно вивчала європейські тенденції та запозичувала досвід іноземних компаній, щоб успішно впровадити його в Україні.
"Щоб починати такий великий проєкт, як власне харчове виробництво, ми вивчали ринок. І зрозуміли, що українці полюбляють їсти щось смачненьке. Тож ми поставили перед собою таку ціль – дати змогу людям познайомитися із закордонними тенденціями. Адже більше не треба витрачати час на кухні, завдяки NOVUS буде смачний сніданок, обід, вечеря. Такими маленькими кроками ми заходили на ринок із власною кулінарією", – пригадує Даля Завяцкієне.
Фото: Даля Завяцкієне
Вже перші магазини мережі супермаркетів NOVUS були облаштовані кулінарними цехами та вітринами, де на вибір споживачів був досить великий асортимент готових страв.
Починалось все із традиційної кухні. Зокрема, із салатів, без яких складно було уявити український стіл – це "Олів’є" та "Оселедець під шубою". За словами Далі Завяцкієне, і досі ці страви є хітами NOVUS. Згодом асортимент кулінарії активно розширився, а українцям почали пропонувати те, що було популярно за кордоном.
"Від готової, простої, зрозумілої їжі на кожен день до трудомістких багатокомпонентних страв для святкових подій, які в домашніх умовах потребують додаткових навичок і умов для приготування. У цьому плані ми дуже виросли, бачимо дослідження, що кулінарія NOVUS у Києві та Київській області на першому місці і за великим асортиментом, і за якістю", – наголошує директорка департаменту харчового виробництва NOVUS.
Фото: різноманітний асортимент готових страв у NOVUS
І це справді вражає: зараз в NOVUS можна знайти страви на будь-який смак і гаманець – від легких салатів до запеченого і фаршированого м’яса, від пісних і дієтичних котлет до смаженої риби. NOVUS дає змогу здійснити і гастрономічну мандрівку, адже тут готують популярні страви Італії, США, Литви, Франції та інших країн світу.
Крім цього, на вибір споживачів – великий асортимент української кухні, тож любителі млинців, биточків і вареників з легкістю знайдуть тут улюблені смаколики.
"Розуміючи зайнятість сучасної людини і активний життєвий темп, потреба у готовій їжі зростає. Українці хочуть повноцінно харчуватись, при цьому просто не мають достатньо часу і бажання, щоб стояти біля плити, тож шукають якусь альтернативу домашньому меню. Стравами з кулінарії, кондитерського відділу, пекарні ми можемо дати змогу людині повноцінно замінити домашнє приготування на вже готову, якісну і смачну їжу. Тобто це гідна альтернатива домашній кухні", – зазначає Даля Завяцкієне.
Подбали тут і про тих, хто прагне сам запікати страву, але не хоче витрачати час на підготовчі процеси. У NOVUS пропонують спеціалітети – рулет курячий із чорносливом або яловичий, а також фаршироване курча. Все, що залишиться зробити, – це лиш відправити готову страву у духовку і випікати згідно з інструкцією на упаковці.
Фото: cпеціалітети з NOVUS, які треба лише поставити в духовку  
NOVUS – це не лише про смак, але й якість
Українці не одразу почали довіряти кулінарії з супермаркетів. І досі багато споживачів вірять у популярні міфи щодо готової їжі, які не мають нічого спільного з реальністю.
Найбільше побоювань виникає через якість продуктів, з яких готують страви у супермаркетах, та умов приготування. Тож наша редакція вирішила зробити невелику ревізію, щоб розвінчати усі сумніви українців.
1. Продукти завжди свіжі
Для створення страв кулінарії у NOVUS не використовують ті продукти, які є на полицях супермаркетів. Мережа співпрацює з великими компаніями-постачальниками, які й привозять інгредієнти для виробництва.
При цьому директорка департаменту харчового виробництва NOVUS наголошує: не всі компанії можуть налагодити з ними співпрацю. Адже якщо якість товарів не буде відповідати нормам, угоди з такими брендами не укладають.
"Ми не беремо продукти з полиць, де термін придатності закінчується. Ми замовляємо все, що нам треба для кулінарії. І тут дуже ретельно підбираємо постачальників товарів. Перед укладенням договору наші фахівці перевіряють виробництво, і навіть якщо продукти якісні, але умови виготовлення викликають питання, ми не співпрацюємо з такими компаніями", – запевняє Даля Завяцкієне.
Зберігаються ці продукти окремо у кулінарному цеху та замовляються у тій кількості, яка потрібна для приготування страв NOVUS.
2. Якість на першому місці
У NOVUS готують виключно із натуральних і стандартизованих продуктів. Тут немає консервантів, які штучно продовжують термін придатності і завдають шкоди організму людини.
"У цьому питанні ми безкомпромісні: в нас усе натуральне – так, наче людина готувала б для себе. Тільки в NOVUS готують професійні кухарі, які знають, як це робити. Коли ж це сам робиш, можеш щось не допекти, або пересушити в духовці, використати не дуже якісні продукти, щоб не пропали. А в нас так не працює, тож можна бути певними в якості страв NOVUS. Бо якщо в рецепті є маскарпоне – тоді використовуємо тільки його, і оригінальний продукт. Без жодних компромісів, бо довіра людей нам дуже важлива", – розповідає Даля Завяцкієне.
При цьому директорка департаменту харчового виробництва NOVUS наголошує: не всі компанії можуть налагодити з ними співпрацю. Адже якщо якість товарів не буде відповідати нормам, угоди з такими брендами не укладають.
Зберігаються ці продукти окремо у кулінарному цеху та замовляються у тій кількості, яка потрібна для приготування страв NOVUS.
Фото: у NOVUS великий вибір тістечок та тортів власного виробництва
3. Страви готуються на техніці ресторанного рівня
NOVUS йде у ногу з часом, а тому як вітрини у залах супермаркетів, так і техніка у кулінарних цехах відповідають найвищим вимогам. Все для того, щоб команда технологів, яка займається приготуванням асортименту кулінарії, створювала справді смачні страви, які можуть скласти конкуренцію ресторанним аналогам.
Зокрема, у всіх великих супермаркетах NOVUS облаштовані цехи кулінарії, кондитерський і м’ясний цехи. Всі вони оснащені якісними приладами.
"До нас приїжджають бренд-шефи з Італії, Німеччини, інших країн світу, і вони здивовані, що у нас так все професійно, тут є простір для створення страв і обладнання таке ж як в найкращих ресторанах. Усе, що в ресторанних трендах, є і у нас", – розповідає Даля Завяцкієне.
Фото: виробничі приміщення у NOVUS
Та головна фішка NOVUS – це чистота. Усі працівники беруться до створення страв у спецодязі, в одноразових рукавичках, які часто змінюють, а також кулінарних шапках.
Фото: пекарня NOVUS
Водночас усі робочі поверхні вражають своїм блиском. Зважаючи на потужності NOVUS і їхніх цехів, де створюють десятки різних страв, а процес вирує, упродовж усього дня працівники пильнують за чистотою.
Фото: кулінарний цех у NOVUS
4. Клієнтоорієнтованість
При цьому у NOVUS чудово розуміють, що часи змінюються, і запити українців – теж. Саме тому компанія щороку все більше і більше розвиває відділ кулінарії, впроваджуючи європейські тренди та дослухаючись до думки споживачів.
"Ми зважаємо на потреби наших споживачів. До прикладу: розуміючи, що люди хочуть правильно харчуватись, ми робимо страви менш жирними. Наш споживач молодшає, йому потрібно не лише класичний салат "Цезар" з куркою, але й з лососем. Тож ми щодня готуємо різноманітну їжу для наших клієнтів, і робимо це стільки разів, скільки необхідно упродовж дня. Тому наша продукція завжди свіжа", – наголошує Даля Завяцкієне.
До слова, у кожному супермаркеті NOVUS є свіжоспечений хліб, скоринка якого хрумтить і смакує так само, як у Франції.
Фото: Даля Завяцкієне
Фото: відділ з випічкою NOVUS
Цікаво й те, що перед презентацією нової страви у кулінарії дегустаційна комісія перевіряє на смак та доводить рецепти до довершеності. І аж тоді, коли страва пройшла усі випробування та отримала позитивні відгуки від експертів NOVUS, вона потрапляє на вітрину.
"У NOVUS все свіже, що має домашній смак, без додаткових консервантів. Як готувала мама і бабуся. Водночас тут з легкістю можна знайти і ресторанні страви, від яких кожен буде вражений. Бо все у нас якісне та унікальне. Все зроблено з душею, з любов’ю і думкою про клієнта. Ми розуміємо, що наша кулінарія – обличчя всього бренду. Ми приваблюємо споживача і не хочемо зіпсувати репутацію", – розповідає Даля Завяцкієне.
Зважають тут і на сезонність та свята. Наприклад, вже зараз у NOVUS розпочинається підготовка до барбекю, адже цей сезон вже не за горами, тож бренд працює над створенням нового асортименту.
А от до майбутніх весняних свят на українців тут чекає великий вибір бенто-тортів і тістечок, оригінальних страв із риби, м’яса, овочів, а також асортимент салатів на будь-який смак та страв іноземної кухні.
Фото: NOVUS пропонує багато новинок кондитерських виробів
Що відбувається з готовою їжею, яку не продали
Ціла команда експертів NOVUS розраховує кількість страв, які потрібні на той чи інший день. І тут враховують, зокрема, попит споживача й власний аналіз ринку.
Та, звісно, не завжди вдається до грамів розрахувати все. Саме тому щовечора у NOVUS діє знижка -40% на весь асортимент кулінарії. Завдяки цій опції українці можуть значно дешевше придбати страви чи спробувати щось нове для себе, а мережа – реалізувати товар.
Водночас та їжа, яка не продалась, просто йде на списання. Таким чином наступного дня вітрини заповнюють свіжими стравами.
"У нас є фраза "Готуємо з-під ножа". Бо ми боремось за те, щоб всього було стільки, скільки ми можемо реалізувати. А все, що залишається, ми списуємо. Знаю, що українці інколи мають сумніви, але запевняю: кожна мережа, яка себе поважає, не буде повертати на прилавки зранку те, що не продалось, бо це великий ризик. Ми дорожимо своєю репутацією", – зазначила директорка департаменту харчового виробництва NOVUS.
Тож чи варто спробувати готову їжу у NOVUS? Однозначно так! Ця опція суттєво зекономить час і сили на приготування, а також дасть змогу додати у раціон нові і смачні страви. До речі, готові страви можна також замовити з доставкою додому на NOVUS Online https://novus.online.